Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan gyozitek le a munkahely...

Hogyan gyozitek le a munkahelyi stresszt?

Figyelt kérdés
En peldaul sokszor nem tudok enni annyira megvisel a stressz!tudom hogy nem jo de egyszeruen nem tudok enni ha ideges vagyok
2010. szept. 18. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy. Aludni nem tudok az idegtől, ha tudom, hogy másnap meló=b.aszogatás. Jó lenne, ha nem lenne olyan melóhely, ahol a főnökség azért él, hogy a dolgozót kicsinálja! ILyen pedig sosem lesz :(
2010. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
irjatok legyetek szivesek azt is mit dolgoztok!
2010. szept. 18. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:

gyártósori összeszerelő

De nincs különbség annyira szerintem a melóhelyek között, mert minden ismerősöm szidja a helyet ahol melózni kényszerül. SZóval nem csak a gyárakban ilyen sz.ar a helyzet.

2010. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fogtam azt kiléptem,most bajba is vagyok emiatt, de nem bírtam már fizikailag és szellemileg is megviselt a meló, a tudat hogy másnap megint hadirokkantként jövök haza már túl sok volt. Emellet stresszes us vikt nagyon. Én azt mondom ha nem tetszik akkor ne dolgozz ott, lehet hogy kell a pénz de van egy pont ahol már nem éri meg szerintem. Gyárban dolgoztam amugy, folyamatos teljesítést és koncentrálást igényelt. A főnökség se volt ép szimpatikus.
2010. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en 5 eve dolgozok ezen a helyen, nagyon szeretem a munkam, reklam cegnel dolgozok, dekoralunk , nyomtatunk stb. jo a hely, csak ez az allando hajsza az oruletbe kerget, minden surgos es az a baj hogy en egyszerre tobb mindent csinalok, mert kevesen vagyunk es most meg a munkatarsam is felmondott:(
2010. szept. 18. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó módja a problémáknak a nevetés..Ha van kivel beszélgetned, poénkodni, nevetni, viccelődni egymással, az nagyon sokban segít. Igaz én nem dolgoztam még sokat, mert még tanulok, csak egy rövid ideig gyárban és most egy irodában leveleket címezek és borítékolok, uncsi és szar meló, csicskáztatnak mindenhol,mert fiatal vagyok, de volt kivel beszélgetni és nevetni és elment az idő és jobb volt a kedvünk is. Szerintem csak így lehet túlélni a rossz főnököket.
2010. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!