Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés
Minek vagyunk? Minek vagyok? Nem akarok öngyilkos lenni, nem vagyok depressziós, nem utálom az életet, de nem is szeretem. Ha megkérdeznék meg akarok-e születni, biztos, hogy nem akarnék. De ha már megszülettem, hát ez van. De mire jó? Csak úgy vagyok.. Megszülettem, hülyeségeket csináltam, tanultam, tanulok, majd dolgozok, remélhetőleg lesz családom, megöregszek, meghalok. Ennyi. Ennek az egésznek mégis mi a lényege? Én nem hiszek semmiben, senkiben, nem tudom minek vagyok, nem tudom mi akarok lenni, nem is akarok senki lenni. Bárcsak ne is lennék. Öngyilkosnak lenni is könnyebb lenne, nem lenne semmi gondom, tök jó lenne, feladnám az egészet, megfutamodnék, nem érdekelne ki mit gondol. De azért mégis.. a családomat sajnálnám. Meg azért van pár jó dolog. Félre ne értsetek, én tényleg nem akarom megölni magam vagy ilyenek, bár sokkal jobb lenne úgy. csak egyszerűen úgy szeretnék erre választ kapni. Mi értelme ennek az egész szarnak?
2013. dec. 1. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Jé! Én is 100%-ban így érzem az egészet! :D Nem tudom! Próbálom élvezni! Kung-fu-zok, helikopterezek (távirányítású), biciklizek, haverokkal röhögcsélek, gépezek, airsoftozok, ennyi jó dolog van az életemben! De ez van, elfogatam, megvagyok! :D De ennyi, tényleg! :D
2013. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi. De ha mégis van találd meg. Csináld azt ami boldoggá tesz.
2013. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!