Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ideges vagyok a szalagozó...

Ideges vagyok a szalagozó tánc miatt, mégis hogyan tegyem magam túl azon, hogy a táncpartneremnek alig megy és én sem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Mostanában ezen idegeskedek , egy heten kétszer van próba ,mindig ott vagyunk,sőt én megkértem az ismerősöm ,h vegyük át a koreográfiát...

A tánctanár valami szörnyű,folyamatosan csak ordibál és a tánclépéseket jó ha egyszer megmutatja,de nem magyarázza el,h mit melyik lábbal... És az a gondom,hogy én igy nem tudom megérteni ha csak látom,szóval nem tudom lemásolni...kell,hogy mondják,ez most jobb,ez most bal stb. Persze ez csak akkor kell,mikor új rèsz van,nem arra gondolok,h mindig mondja ....

Az van,hogy én próbálkozom,és az utóbbi próbán pl olyan rosszul esett,h rámkiabált mert egy részt nem jól csináltunk....és olyan megalázó volt ,és tisztában vagyok vele,h nem mi vagyunk a legjobbak,de ez esetben a párom nem jól lépkedett és én így nyílván nem tudtam helyesen csinálni. Mindenkivel kiabál ,mindrnkiben az apró hibát keresi ......


Én már teljesen elkeseredtem,hogy ez nem fog menni ... Semmi bíztatást nem kapok, ha vmit jól csinálnék.....

És ha időm engedi gyakorlok ,ezen nem múlik... Kètballábas sem vagyok , ha vmit megmutatnak pontosan ,akkor az megy onnantól kezdve . A párom igyekszik,bár nehezen megy neki ,látom...


2013. dec. 1. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaj tavaly nekünk is ez volt, én is nagyon izgultam miatta, hogy milyen lesz, hidd el menni fog minden, ha meg elrontotok egy két lépést akkor meg mivan :D Én az igazi táncnál annyira izgultam, hogy mindent elfelejtettem, és csak követtem a többieket kb, nagyon gáznak éreztem, pedig előtte csomót próbáltunk és mdinen ment, mégsem vette észre senki és ugyanolyan büszkék voltak rám a szüleim. Az osztálytáncra meg besem jártam kb, mégis valamit összeugráltunk, az is tetszett midnenkinek :D
2013. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez bíztatóan hangzik.
2013. dec. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!