Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13/L 156cm magas vagyok és...

13/L 156cm magas vagyok és 54kg a testsúlyom sportolok (tánc) rendszeresen és mégis sok rajtam a felesleg. Hogyan tudnám leadni esetleg sportoljak többet és esetleg milyen ételeket egyek azt is írjátok le comiba? Köszi!

Figyelt kérdés
amúgy a combomon és a hasamond van felesleg... és mégegyszer Köszii...:)
2010. dec. 27. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rajtad felesleg!

Szerintem csak az izmot látod hájnak :) De kezdj el mást is sportolni, hátha változni fog, de NE KOPLALJ, FOGYÓKÚRÁZZ!

2010. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem se lehet rajtad felesleg, bár ha lenne egy kép rólad sokkal könnyebben lehetne megítélni. Valószínűleg erős a csontozatod és izmos lehetsz ezért vagy 54 kiló. szerintem ne akarj fogyni. ez a súly tökéletes :D
2010. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mégsem izmos vagy, hanem lötyögő hurkák vannak rajtad, akkor hagyd el az édességeket, és a finomított pékárukat.

Ennyi idősen nagyon könnyen lefogyhatsz koplalás nélkül is, csak figyelj oda mit eszel. Ami jöhet: gyümölcsök, zöldssék, főzelékek, levesek, teljeskiőrlésű pékáruk , hal, tojás, sovány csirke, pulyka, tej és tejtermékek. Minden amiben fehérliszt van és cukor nagyon mérsékelten.

156 cm-hez ideális súly normál csontozat és izomzat esetén: 46 kg-51kg.

2010. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!