Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az aktív korúak ellátásával...

Az aktív korúak ellátásával kapcsolatban hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Havonta kapok az önkormányzattól 22 800 Ft-ot,az aktív korúak ellátását tavaly január óta.

Már egy ideje a tudomásomra jutott, hogy ez a járulék egy évig jár,kivéve abban az esetben, ha az ember napot ledolgozik önkéntesként.

Jelentkeztem is önkéntes munkára még szeptemberben, gondoltam decemberig könnyen meg lesz a 30 nap, de az a gond, hogy ritkán hívnak, havonta max 3-4szer mert vannak ott rendes dolgozók is és sokszor nincsen ránk szükség. 15 napnál tartok így körülbelül. Ami biztos, hogy így ebben az esetben nem lesz meg 2 héten belül 30 nap, főleg hogy legközelebb december 21.22,23-án kell majd csak mennem.

Ez esetben tudok valami kérvényt írni vagy valamit tenni, hogy ne vonják meg ezt a pénzt? Hiába nem tűnik soknak, én nagyon megérezném a hiányát és nem is érzem úgy, hogy az én hibám ez, azt hittem, ha jelentkezek önkéntesnek azért hónapok alatt összejön 30 nap.

Azért érdeklődök itt, mert sokmindent elhallgatnak az ember elől, arról is a neten értesültem , hogy ha ellopják az irataimat akkor az áldozatsegítő osztály megtéríti vagy mindet vagy egy részét.


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2013. dec. 1. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem hallottál arrol hogy ezer forintot befizetsz csekken ha jol emlékszem az apeh -nak de ebben teljesen nem vagyok biztos és ugy szerepelsz mint háztartásbeli igy is megmaradhat a segély megprobálom azt a cikket megkeresni
2013. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 2. 00:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ha tudod, légyszi írd le ide, köszi!
2014. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!