Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annyira ellustultam a nyáron...

Annyira ellustultam a nyáron hogy semmi kedvem a sok ügy intézéséhez a sulival kapcsolatban. Hogy lehetnék megint aktív?

Figyelt kérdés
Egy csomó dolgot kell még elintéznem, de nyáron is egész végig csak itthon ültem. Annyira elszoktam már attól hogy állandóan mászkálok és használom az agyam hogy nem tudom magam rávenni arra hogy kimozduljak és hogy megerőltessem magam. Semmirekellőnek érzem magam.
2011. szept. 5. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát erre a legjobb megoldás kedves kérdező, az AKARAT! :) Lusta vagy, ami egy kis akarattal legyőzhető. Pörögjél fel egy kicsit! Az első egy-két hét tuti kellemetlen, meg nyögvenyelős lesz, de majd visszaszoksz.

Én dolgoztam egész nyáron, de az eszemet nem sokszor kellett megmozgatnom, így nekem az első zh-k fognak kihívást okozni, amire a halálnak sem lesz még kedve tanulni... nem mintha amúgy a többire lenne, de egy idő után bekapcsol a "robot" üzemmód és olyankor már nem számít.

2011. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kellj fel reggel, már 7 körül, akkor is ha a suli még nem kezdődött el! Nem igaz, hogy nincsen dolgod, egyszerűen nem tudom elhinni. Igyál egy pohár kávét, és máris felpörögsz! Én valahogy úgy veszem ki, a kérdésből, hogy főiskolára jársz, tehát 18 - huszonpár éves lehetsz.... Ennyi idősen, még ha nem is dolgozol, tuti van otthon valami dolgod! Nem biztos, hogy kifejezetten a tiéd, de pl: ott a házi munka, vállalj be ezt -azt. Jó arra, hogy ne hulljon szét a napod, rááadásul fel is pörget. 10 körül meg nyitnak a hivatalok, úgyhogy lehet menni ügyeket intézni...
2011. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!