Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek Karácsonyra a 10...

Mit vegyek Karácsonyra a 10 éves öcsémnek?

Figyelt kérdés

Megmondom az őszintét tanácstalan vagyok...

Az eddigi dolgok szerintem tipikusak voltak amivel egy ilyen koru srác játszik meg ilyenek

Itt van pár példa: Lego-s dolgok ezek a Ninjago meg nem tudom milyen harcosok...,

most ment ez a PeOnza olyan mint régen a búgócsiga

Gyűjtötte az Angry Birds-s kártyákat, néha számítógépen játszik ilyen netes játékokkal és ehhez hasonlók


Nem tudom szeretnék valami rendhagyóbbat vagy olyat ami hasznosabb lehet vagy érdekesebb mint ezek vagy nem tudom bár gyerek fejjel nehéz megmondani mi lehet ezeknél érdekesebb vagy praktikusabb vagy jobb? :)

Ha van valami jó ötlet akkor várom a válaszokat

Előre is köszönöm!



2013. dec. 2. 09:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Nanoballs. Keress ra a neten. Nekem magyon tetszene 10 evesen is, es igy 30-on tul is...
2013. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajzkészletet:) Vázlatfüzetet; rajzeszközöket:) Vagy valami szép könyvet:)
2013. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nanoballs mágnesgolyók tetszik, de még várok ötleteket :)
2013. dec. 2. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a képek, amiknek ott van a mintája, nemtom, mennyire jó a gyerkőc kézügyessége, meg mennyire szereti az ilyesmiket, de vannak amiket így ki kell karcolni, előre meg vannak a vonalak, hogy hol kell, és ahol lekaparod, ott alatta olyan fényes. De mondjuk ebből egy kisebbet, mert némi türelem is kell hozzá:) Amúgy könyv, vagy szerintem elég egy egyszerű képeslap is, vagy kirakó, vagy hogyha szoktatok együtt játszani akkor társasjátékok, pl uno pl, vagy memória--amikor emlékezetből vissza kell idézni, hol a párja, vagy valami hasznos kis idézet:)) Vagy egy focilabda, nemtom, mennyire szereti az ilyesmit; hááát akkooor... JUJ!!! Vannak azok a kiskönyvek, amik ilyen szerepjátékosak!!:) Hogy: "Ha ezt az irányt választod, akkor lapozz a 42. oldalra; meg vannak ilyen fejtörős magazinok, meg könyvecskék logikai feladatokkal:) Vagy sudoku esetleg... :) Meg előbb eszembe jutott mégvalami; csak már nemtom ,mi volt:$:):)
2013. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de valószínű veszek neki egy márkásabb kosarascipőt, mert amúgy is kosarazik és arra nagy szüksége lenne :)
2013. dec. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!