Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy személyi igazolvá...

Találtam egy személyi igazolványt meg egy TAJ kártyát budapesten egy metro megálloban mi a teendő?

Figyelt kérdés
próbáltam leadni a pénztárnál de a pénztáros hölgy nem foglalkozik ilyenekkel
2013. dec. 2. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy rendőrt, add oda neki vagy vidd be a rendőrségre.
2013. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
vagy csak siman dobd be a legkozelebbi postaladaba.
2013. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen szerintem a postaládás módszer lesz a legegyszerűbb
2013. dec. 2. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a teendõ talált személyazonosító igazolvány esetén?


A talált személyazonosító igazolványt le kell adni a megtalálás helye szerint illetékes jegyzõnek, vagy a találás helye szerint illetékes okmányirodának.

[link]

2013. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Mi ez a hülyeség h dobd be a legközelebbi postaládába? Ennél nagyobb marhaságot még nem hallottam -.-' és akkor másnak adjam át a problémát, majd ő megoldja? Édes Istenem ez mekkora fszság. 2014-et írunk, ha van rajta név, és nem szabópéter, akkor 2 perc alatt megtalálod fb-on az illetőt. Van rajta lakhely, plusz az anyja neve is rajta van, arra is rá lehet keresni. Írsz neki hogy nálam a cuccod.


VAGY beviszed az önkormányzathoz, ők megoldják.


Bedobni a legközelebbi postaládába... gratulálok probléma megoldásból 1-es.

2013. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
#5: aztan majd ha teged gyanusitanak meg, hogy a penztarcat, amibol a szig. meg a TAJ-kartya kiesett, meg a szinten benne levo allitolagos 100 rugot elloptad, rajossz hogy nem is vagyok annyira hulye...
2013. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

azthiszem átaludtam egy szilvesztert:D


6os, ha folyton attól tartasz, hogy minden tettedbe belekötnek, akkor inkább ki se mozdulj a házadból, mert esélyed sem lesz élni... ha valakinek odaadod az elhagyott személyijét és TAJkártyáját, az már elég nagy segítség, elvégre újracsináltatni egy fárasztó procedúra... úgyhogy ahelyett, hogy feljelente, inkább meg fogja köszönni

egy kis jóhiszeműség sokat segítene az emberiségen...


ha ráérős vagy, akkor menj el a címére, ha nem, akkor keresd ki neten az embert és úgy szólj neki...

de ha tartasz a 6os baljóslatától, akkor menj el a címre, és dobd be a postaládájukba.. visszakapja és nem fog piszkálódni

2013. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!