Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz a végkifejlet?

Mi lesz a végkifejlet?

Figyelt kérdés

Magyarországon vásároltam egy nagy értékű BMW tip. Autót használtan olyan kereskedésben ahol már több autót is vásároltam. Külföldön (Németország) dolgozom, a hét végén jöttem hazafelé. A nénet-osztrák határ közelében igazoltattak, majd megrökönyödésemre közlik velem, hogy az auto lopott és lefoglalták!A bűncselekményből való származást a gépháztető felnyítása után egy számsor leolvasásából következtették.

A gépjármű előzőleg már kétszer is volt itthon tulajdonban!

Hogy lehet hogy akkor sem és most nálam sem derült ki az eredvizsgákon?Itthon fejelentést tettem és ügyvédet is fogadtam.Ő felszólította a kereskedést az eredeti állapot visszaállítására de azt is közölte velem hogy egyhamar nem lesz eredmény.Ha valakinek volt ilyen ügye,vagy segíteni tud tanáccsal kérem írjon


2013. dec. 2. 17:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!