Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reloop beatmix Virtual dj pro?

Reloop beatmix Virtual dj pro?

Figyelt kérdés
Nekem lenne egy reloop beatmix keverőpultom ami ugye virtual djvel működik amit kaptam is hozzá egy úgynevezett vdj le beatmix plusz egy asio drivert de az én problémám az lenne hogy van a sima virtual dj pro ami nincs lebutítva szóval be tudom álítani rajta hogy legyen mikrofon bemenet meg ha felrakok új efekteket akkor ez felismeri a beatmixes vdj meg nem na és a probléma igazán az lenne hogy bevan álítva minden ahogy kell de a pultal nem tudom irányítani vdj prot a skint is beálítottam a pultra h minden ugyan az legyen a hangkari is asio softver mást nem is nagyon tudnék kiválasztani ha valakinek van valami ötlete kérem ossza meg köszönöm :)

2013. dec. 3. 10:57
 1/1 anonim válasza:
Jobban jársz, ha nem szórakozol VDJ-vel, nagyon amatőr program, semmire se való. Hangszíneket szarul vágja, jog tárcsa-pitch fader kezelhetetlen, hangminőség egy retek, az effektek minőségéről ne is beszéljünk... :) Traktor 2 CSAK... És ezt mondom úgy, hogy nekem is ez a kontrollerem van, teljesen kompatibilis.
2013. dec. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!