Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani véres szerelm...

Tudnátok mondani véres szerelmi animéket? Leírásban bővebben?

Figyelt kérdés
olyat keresek ami véres vagy szerelmes vagy mindkettő, jó lenne a vámpíros de nem muszály annak lennie!

2013. dec. 3. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
mirai nikki
2013. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Elfen lied
2013. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én a shikki-t elkezdtem nézni, ez leginkább vámpíros. Sokaktól hallottam, hogy jó, remélem ezzel tudtam segíteni. :)
2013. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Btooom! - túlélős és bár nem a szerelem áll a középpontban, de az is van benne. Ha jól tudom mangában van folytatása is.

Dance in the vampire bund - vámpíros, akciós, fordulatos és egyben romantikus anime, bár igazán a mangában teljesedik ki. Érezhető hogy a mangaka eddig hentai műfajban alkotott főleg, de mégsem csap át a sztori ecchis-háremes baromságba és inkább megmarad a komoly hangulata. Ne tévesszen meg a női főszereplő, csak kívül néz ki lolinak. Valójában határozottan felnőttes jelleme van.

Katanagatari - mindenképpen csak ajánlani tudom. A Bakemonogatari alkotójától egy szintén furcsa és egyben elképesztő grafikájú mű. Nem mondok róla többet, de legalább az első részt nézd meg, hátha tetszeni fog.

Jó animézést! :)

2013. dec. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
School days :)
2013. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajna már mindet láttam, de azért köszi, ami azt illeti nem nagyon szeretem a múltban játszódó történeteket mert már nagyon sokat láttam és kissé meguntam őket. Bocsi
2013. dec. 6. 21:44
 7/7 anonim válasza:

Ez véres is meg romantikus ! Van vagy 6-7 Movia is!

Kara no Kyoukai Remix

A többit írták ami eszembe jutott úgyhogy sorry

2013. dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!