Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Udvozlok mindenkit, hogy...

Udvozlok mindenkit, hogy tudok vallalkozokent elindulni?

Figyelt kérdés
Voltam a Business Gatway-nel, ahol kaptam egy csomo papirt, de zok az informaciok nagyon altalanosak. Mivel uzleti tervet kell kesziteni az olyan gyakorlati kerdesek mint hol tudok helyet berelni, az mennyibe kerul, van-e olyan gyarto ceg, amely ad kavegepet, ha az o termeket arulom? Mennyibe kerul az elektromos aram viz stb? Hol tudok arusito kocsit berelni? Szoval minden hasznos informaciot koszonok. Mar vallalkozo vagyok, tehat regisztralnom nem kell.

2013. dec. 3. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

üdv:)


nekem is nehezen megy az elindulás...korán reggel.

egy kávé, alapos tusolás, jó parfüm és máris jobb hangulatba kerülök, majd a kocsival kigurulok a garázsból, becsukom a kaput, és berakom egyesbe, majd elindulok.

nekem így szokott menni az elindulás:)

egy vállalkozó!

2013. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
google és beírod hogy kiadó üzletek, majd válogatsz. Ugyanígy a többivel is!
2013. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!