Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akarja velem ezt csináln...

Miért akarja velem ezt csinálni ez a lány? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hatodikos lány vagyok, gimnáziumba járok(már 1 éve és 1 hónapja). Szeptembertől jött egy új lány az osztályba(F lesz a jelölése). Eleinte velem barátkozott, mert én mondtam el neki mindent, hogy mi, hogyan lesz. De egy osztálytársam vele járt 4 évig egy iskolába, és mondta, hogy ő csak ellopja mindenkinek a barátját. Én nem hittem el neki. Ugye mondtam, hogy csak velem barátkozott, aztán engem le se sz*rt, mert az én legjobb barátnőmre cuppant rá, és csak vele volt(jelölés: K) Aztán végül mi leráztuk, és rájött, hogy minket nem tud szétszakítani, olyan erős a barátságunk. De most másoknál próbálkozik, és mindenkinek megmondja, hogy ne legyen az én barátnőm, és szép lassan elvesz tőlem mindenkit! Bocsi, ha nem érthetően fogalmaztam, de nagyon kétségbe vagyok esve, és tudom, hogy az igaz barátokat nem veheti el, de akkor is, komolyan másfél hónapja sincs itt, de már kavarja a sz*rt. Mit tegyek? Köszönöm a normális válaszokat. Bocsi, a hosszú szövegért.

12L



2013. okt. 9. 21:12
 1/2 anonim válasza:
Ne harcolj vele, ne akard túlszárnyalni. Az mindig erölködésnek hat. Inkább legyél normális mindenkivel, mintha mi sem történt volna. Tudom, hogy nem könnyű, de vele is. Hosszú távon ez lesz jó.
2013. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom megfogadni!
2013. okt. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!