Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok gyönyörű idézetet/idéz...

Írnátok gyönyörű idézetet/idézeteket, amit le tudnék írni anyukámnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de ahogy végig olvasgattam őket, nem találtam megfelelőt. A lényeg, hogy gyönyörű legyen. Nem muszáj rövidnek lennie! :) Köszönöm előre is! :)
2013. dec. 3. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

„Ahol nincs szeretet, ott semmi sincsen. Ahol kihunyt a szeretet, félelem költözik a szívekbe. Ha szeretni tudsz, nincs mitől félned.”


(Tatiosz)

„Ha szeretsz egy virágot, ne tépd le. Ha letéped, elpusztul és eltűnik az, amit szerettél. Ha szeretsz egy virágot, hagyd élni. A szeretet nem a birtoklásról szól. A szeretet a nagyrabecsülés jele.”


(Osho)

“A nagy szavak nem érnek semmit, elszállnak, mint az őszi szél. De a szeretet, ha tiszta szívből fakad, elkíséri az embert, amíg él.”


(József Attila)

„A szeretet cselekvő törődés annak életével és fejlődésével, akit vagy amit szeretünk.”


(Erich Fromm)

„Nem a tökéleteseknek van szükségük szeretetre, hanem azoknak, akik nem tökéletesek.”


(Oscar Wilde)

Tudom régi a kérdés de tessék

2023. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!