Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A narutó nevú sorozatból ki...

A narutó nevú sorozatból ki az 5 legerősebb karakter? Itachi bennevan?

Figyelt kérdés

Itachi bennevan az 5 legerősebb shinobiba?

Mert ő a legtapasztaltabb ninja.. és a legjobb jutsujai vannak.. susanója áttörhetetlen a tükör pajzs miatt ami csak neki van meg a totsuka no tsurugi is... ami végezes fegyver... szerintem yondaime hokage sem tudá legyőzni.. nem csak a susanoo miatt hanem a tapasztalatai és ő a legprofibb genjutsus és összezavarós... nem tudnám elképzelni róla hogy elbukik csatában.. csak ők tudnák legyőzni: hashirama,madara,talán naruto... mást viszont vagy könnyedén vagy nagy nehezen győzne le...sasuke ellen viszont oaállt meghalni régen... akkori sasuke ellen az első 5 mp-ben megölhette volna... szerintetek milyen shinobi itachi?



2013. dec. 3. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
42%

Hát mivel én még csak a shippuuden 180. részénél járok így ennek megfelelően tudok nyilatkozni. :) Számomra a legerősebbek:

Itachi

Kisame

Gaara

Sasori

Tsunade

2013. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
100%
megnéztem több top10-es listát ahol Itachi előkelő helyet foglal el, sőt volt ahol első is volt, bár az én véleményem szerint a legerősebb shinobi a 6 út bölcse. Itachi erős, de úgy gondolom, hogy max csak az 5. helyhez van elég ereje, Mivel azért elég erős karakterek vannak előtte, pl nem hiszem képes lenne Madarát legyőzni, Hashirama legyőzte madarát, így célszerű hogy ő elé kerül, Naruto a főszereplő, még ha nem is tudja felülmúlni a 6 út bölcsét, még akkor is elég erős, mivel ő a főszereplő
2013. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:
1. :) ha a tsunade,sasori,kisame-t odasoroltad akkor pain-t miért nem ? :) csak itachi erős azok közül akiket felsoroltál :) a sasori gyenge, kisame is vagyis nem gyengék , csak gyengébb szint... igen madara, és hahirama az legyőzné :) SPOILER de az akatsukiban ő a legerősebb tobinál(obitonál)is erősebb szerintem... annyit tud hogy átenged magát jutsukat nagy cucc... max a 10 farkú jinchuriki állapotban lett volna erősebb de akkor még madarát is verte volna :)
2013. dec. 3. 21:26
 4/80 anonim ***** válasza:
100%

A Susano nem áttörhetetlen.

Ha az összes szereplőt nézzük, akk az 5 legerősebb Rikudo, Rikudo anyja, Hashirama, Madara meg Obito jinchurikiként.

2013. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
50%
Pain azért nem szerepel az én listámon, mert szerintem gyenge, de nem fizikailag, hanem lelkileg. Akit ilyen mértékben tud befolyásolni egy ember halála az nálam gyenge. Attól függetlenül szimpatikus karakter. A Madarára és Obitora vonatkozó dolgokhoz még nem tudok hozzászólni. :)
2013. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
ŐŐ de itachinak van 1 pajzsa ami sasukénak nincs... valamiféle "yata tükre" ami áttörhetetlen... nem is tudtad ?:) + a totsuka kardja... ez a 2 elég jó párosítás :) de rikudou halott.. és az anyja is valszleg de obito erősebb jinchurikibe mint madara.. :) szerintem: 1. obito 10farku 2. madara ( de lehet h már első mert ember lett 3.hashirama.. mert madarank is megvan a fa elem képessége amit lopott ... :) és szerintem így itachi/minato a 4.
2013. dec. 3. 23:05
 7/80 anonim ***** válasza:
100%

Maga a Susano áttörhetetlen, a Yata tükröt nem lehet tudni, mert összvissz egyszer volt benne a sztoriban.

Ha a halottakat nem számítod bele, akkor miért vetted számításba Hashiramát, Itachit és Minatót? Mindhárman halottak. Az meg,h Madara újra él nemtom miért lett jó neki, mert ugyebár az volt a terve,h Nagato feltámasztja őt és ő lesz a Jubi jinchuriki, de Obito már megelőzte és kétlem,h Kishi újra eljátszaná ezt csak most Madarával, mert az nagyon égő lenne. Edo Tensei Madara elpusztíthatatlan testtel, kifogyhatatlan chakrával, Hashirama erejével és így Rinnegannal is felvértezve sem tudta leverni az Edo Tensei Hashiramát, amiből az következik,h míg éltek kb. ég és föld volt köztük a különbség, ergo Madara labdába se rúghatott mellette, de ezt már láthattuk Hashirama visszaemlékezésében is, mikor pl. Madara mát tehetetlenül feküdt a földön Hashirama és Tobirama meg nyugodtan sétálgattak körülötte, meg az utolsó harcukban is Madarának a Kyuubival se volt esélye ellene és a harc végén mikor ő már teljes kész volt akk Hashirama egy faklónnal átverte és leszúrta, szal az Uchihák nagyon felvannak hypeolva, de Hashirama mellett elbújhatnak.

Gondolom lesz vmi jutsu, amit csak élő emberként tud Madara használni (a már megismerteken kívül) és ezért is akart ennyire feltámadni.

2013. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%
*nem áttörhetetlen
2013. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
100%

LEGTAPASZTALTABB!?? Ne hülyéskedj, alig 20 évet élt! Persze született zseni volt, de akkor se írj ilyeneket.

igazán tapasztalt ninják: Oonoki, Sarutobi Hiruzen, Danzo, Orochimaru, Jiraia

Az erősségi sorrendbe nem szólok bele, mert nem szeretem az ilyesmit. Mert ha például azt mondom: Ki az erősebb: Gaara, vagy Kimimaru? az könnyű, mert megvolt a harc, de például : Tobirama, vagy Kisame? honnan a fenéből tudjam, hisz nem is éltek egyszerre!

2013. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
Lol akiket felsoroltál nem tapasztaltabbak nála... vagy lehetséges igazad van de akkor úgy mondodm hogy itachi jobban feltalálja magát harc közepette....azok nem ellenfelek itachinak akiket felsoroltál ..
2013. dec. 5. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!