Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! 21 éves nőként csöves...

SOS! 21 éves nőként csöves lettem félig lóg a lábam az utcán totál kiborultam most! Albiba laktam a párommal 5 éve vagyunk egyut o dolgozik 90e kap en árvaságibol ektem 80e de igy hirtelen ma megszunt! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Karacsony elott igy megszivtam a pasim holnap kap fizut de abbol a lakas meg a rezsi kb 10e maradna de o megy visza az anyahoz videkre en meg csoves leszek van egy samsung galayi acem amirol netezek van egy suzuki swift csoves autom aminek januarca lejar a vizsgaja sztem abba fogok lakni nincsenek barátaim szo szerint egy sincs anyam csoves apám 9 eve meghalt a bátyám boribe egyedul vagyok minta a kisujjam es ki vagyok bukva nincs valakinek otlet? A kocsit nem tudom ekadni mert nem sokat er vizsga nelkul es nem lenne hol aludnom! A telora szinten szuksegem van! Ki vagynk siro gorcseim vannak! Ja es soha eletembe nem dolgoytam er 8 osztalyom van etnikumom magyar! De mindegy is otletetek valakinek mi amit csinaljak??

2013. dec. 4. 09:55
 1/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Keress munkát-takarítónő, kisegítő, stb. Abból bérelj valahol egy fél szobát..és légy rendes, hogy maradhass is ott... a telefont végszükség esetén eladod, és veszel egy alap telefont, amin lehet telefonálni. Az autót eladod, értelmetlen tartani, már csak az adó miatt is... Ha ez sem sikerül, kimehetsz külföldre, ahol szintén a munka a megoldás
2013. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem számíthatsz semmilyen formában a pasidra? Jól nézünk ki. Főleg, hogy most megy vissza az anyjához, mikor totál szarban vagy.


Én már csak akkor is megpróbálnék segíteni a páromon, hiába szüleimmel lakom. Beleférne egy pár hét/hónap, ha tényleg szűkösre vennéd a figurát. Beszéld meg a srácoddal, besegítesz a családjának, megcsinálod a házimunkát, főzöl v valami. Mégse élősködsz. Más nem nagyon marad.


Végszükség esetén keress a neten más embereket, akik lakótársakat várnak, hogy megosszák a rezsit és albit. Ennek fizetését meg már csak vállalja a fiúd. Már ha számítasz neki.

2013. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

ezzel a gondolkodással, gondolom ilyen jellemű ember is vagy...sajnállak, h nem vitted többre az életben, de mindezért csak te vagy a felelős, mert nem tettél semmit sem, h jobb helyzetben élj!

sok sikert!

2013. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Használd a netet értelmes dolgokra, keress munkát lehetőleg olyat ahol van lehetőség munkásszállón lakni. Menj be a munkaügyibe ha egyedül nem sikerül munkát kapnod. Ha találsz munkát menj el esti suliba, mert csak 8 általánossal sokra nem viszed később sem.
2013. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Olvass, művelődj, tanulj, és ha már tudni fogsz értelmesen fogalmazni és írni, akkor próbálkozz álláskereséssel. Addig esélytelen, én biztos nem adnék munkát olyan embernek, akinek ilyen az írásképe, mint a tiéd.
2013. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mar az a terved az eletben hogy a parod tartson el, akkor legalabb keress olyat akinek van mibol.
2013. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. autót még idén bármennyiért eladni, így nem kell teljesítményadót fizetned érte már

2. telefont olcsóbbra cserélni, ha még mindig kell a pénz

3. sürgősen bármi munkát elvállalni (pl. takarítás)

4. albérletet keresni vagy valakihez betársulni lakni (a kauciót ki tudod fizetni az autó árából)


és nem másra várni, ha a pasi simán lelépett az anyjához bármiféle segítség vagy megoldási javaslat nélkül, akkor ezt a megfelelő helyen kell kezelni, CSAK magadra számíthatsz

2013. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Èlsz mèg?
2023. jan. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!