Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem erek rá irni fb arra a...

Rami** kérdése:

Nem erek rá irni fb arra a fiura aki tetszik mt csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztályban aki tetszik és hát szeretnék rà irni fbn de nem merek mert sztem azt gondolná nah már megint rám irt es csak jó fejségből beszél velem. Tegnap rá mertem irni és olyan jót beszélgettünk sztem. Minden féle urugyet ki találok arra hogy beszélgethessek vele pl hogy el kérem a házit stb. Plusz nem én vagyok a legszebb az osztályban olyan átlagos vagyok szerintem nem az a szép átlagos szerontem ő szerinte cuki meg szép vagyok:/ most szerinttetek mit csináljak meg most edvel vagy mi ő lenne az első 15/L
2013. dec. 4. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha kihasználod azt az időt, amikor a suliban személyesen találkozhatsz vele. Ne szokj rá arra, hogy csak írásban vagy nyílt mással.
2013. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott is beszélgetek vele de fbn is jo lene én amuy is eszélnék vele ugyan ugy csak ő a haverjai miatt nem beszél olyan nyiltan velem a sulibanvcsak fbn
2013. dec. 4. 15:09
 3/3 A kérdező kommentje:
na de mégis mit csináljak?? :/
2013. dec. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!