Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti ráírnátok egy...

Lányok! Ti ráírnátok egy fiúra ha tetszik?

Figyelt kérdés
nemrég bejelölt egy fiú..nem is ismerem..de nagyon helyes..ti mit gondoltok? irjak neki?
2013. okt. 12. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, rá.
2013. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írj rá! :)
2013. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
főleg mert nem ismered, ez jó ürügy h ráírj és megkérdezd mire föl jelölt be :D
2013. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem szoktam akkor sem irni.Nem akarok ilyennel beégni.De te irhatsz neki. :)
2013. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
véglis az egyik lánynak az uncsitesoja akivel együtt táncoltam..de attól még sose láttam..:) csak tényleg félek a beégéstől..:D
2013. okt. 12. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Hú szörnyű. Beégsz egy random pasinál facebook-on. Ez most komoly? Kit érdekel. Próbáld meg. Mit veszíthetsz? Semmit. Élőben nem is ismered. A baráti körödben benne sincsen. Lényegében Ő egy senki a te ismerettségi körödben, mert nincs is benne. Semmi következménye nem lenne. Ne légy már ilyen baszari. Ennél még a 6 éves unokahúgom is bátrabb, pedig eléggé zárkózott személyiség.
2013. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Írj neki ,hogy honnan ismeritek egymást.. erre bármit válaszol, már is elkezdtetek beszélni ;)
2013. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én nem írnék a helyedben, mert már elegem van a pasikból akik nem mernek kezdeményezni..amikor én kezdeményeztem az volt a gond és a srác olyan bunkón viselkedett, hogy a végén még én kértem bocsánatot. Szóval ha akar valamit a pasi, kezdeményezzen Ő!
2013. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát sok közös ismerősünk van..de ja ttól még nemismerem..:/ jóvan akkor lehet ráirok köszönöm a válaszokat..:) esetleg valaki tapasztalatot nem tudtok irni hogy bejött e nektek ez már valaha?
2013. okt. 12. 22:17
 10/10 anonim válasza:
én mindig megkérdezem, ha olyan fiú jelöl be., akit nem ismerek, és sztem ez egyáltalán nem gáz..mindig tök aranyosan válaszolnak..:)
2013. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!