Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pillangókés tartása?

Pillangókés tartása?

Figyelt kérdés

Már régebb óta is nagyon szeretnék egy ilyen kést, azért mert tetszik másrészt meg szükségem lenne valamilyen önvédelmi eszközre. Azt tudom, hogy otthon tarthatom bármilyen pengehosszúsággal, de hogy kint az utcán lehet-e hordozni? (8cm hosszú alattira gondolok) Még nem töltöttem be a 18-at ezért nem is vettem már hosszú ideje, nem akarok balhét belőle.:D Főként mert ha valaki meglátná nálam :\ Gondolom megbüntetnének. Vagy... lehet hordozni önvédelem céljából?

Ha nem lehet, akkor miket ajánlatok? Annyit tudok, hogy a Vipera meg a boxer azok ilyen tiltott eszközök nemde?



2013. dec. 4. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Csak aztán ha elveszi tőled a támadó, akkor neki lesz kése, neked meg nem.
2013. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tartatsz otthon meg akár magaddal is hurcolhatod csak tedd befőttes üvegbe és szúrj a tetejére lyukakat nehogy megfulladjon szegény...
2013. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!