Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vékony vagyok?

Szerintetek vékony vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves leszek és csak 40kg vagyok :// elfogadom már magam..de nagyon jó lenne hizni vagy valahogy vastagodni :// hogyan tudnék pl.: vastagodni?? én nem eszek kevéset ezek szerint ilyen az alkatom :((( vagy még várnom kéne hátha átalakuluk teljesen vagy mindig ijen maradok ?? :O :/ adjatok ötleteket és bíztatásokat légysziii :))
2013. dec. 4. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban helyesírásra kell gyúrnod és mire az tökéletesen megy addigra meglátod nőiesedni is fogsz.
2013. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez alkat függő, valszeg sosem lesznek bazinagy melleid és hatalmas kufferod de mindenképpen nőies leszel és ne etesd túl magad, annyit egyél amennyi egészséges számodra mert emésztő rendszeri zavaraid lesznek
2013. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hízz! Még fiatal vagy, sokat fogsz változni, a nagy mell meg fenék szerintem meg nem szép, de kinek mi jön be. Sőt légy büszke az alakodra, mert sokan szeretnének vékonyak lenni.(csak sajnos sok mindenkinek nem sikerül :/)
2013. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!