Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell megszerezni a...

Hogy kell megszerezni a Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 (ps2) nevű játékban az összes karaktert?

Figyelt kérdés
vittem át bolygógat 1 hiányzik csak amit nem ad be ???-es :( nemtudom miért. és van olyan karakter akit legyőztem és mégse kaptam meg. hogy van ez ? :O

2013. dec. 5. 12:48
 1/2 anonim válasza:
Meg kell csinálnod a Dragon Ball History-t. És közben adja az embereket.
2014. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Takashi the Saiyajin válasza:
Ahoz hogy az összes karakter meglegyen: Válassz egy olyan "küldit" a story mode-ból (aka dragon history) Ami nagyon tetszik és lehetőleg: a, vagy a "város" pályan vagy b, A sivatagos szerű pályán van! Ha ezekkel megvagy, kezd el játszani a pályát! Amikor kedved tartja (vagy az elején vagy a közepén vagy a végén) Akkor nyomd meg az Ki "töltés" gombot, Az "X"-et (már hogyha PS2-n vagy,ha nem az se baj, csak nyomd meg a joystick-on a gomboknál [a jobb oldali] a legalsót) És amivel mozogsz azt irányítsd amerre akarod és az a lényeg hogy törj össze annyi építményt amennyit csak tudsz és egyszer csak meg fog jelenni a képernyő tetején egy dragonball/kristálygömb! Gyűjts össze hetet és idézd meg Shenron-t! 3 fajtát tudsz kapni! Porunga (A Nameki) Shenron (A Földi) És Shadow Shenron (azt hiszem az a neve) (Ő a piros) És akkor ott tudsz kívánni pályákért és karakterekért! De úgy is tudsz felmenteni (szt hiszem csak pályákat) hogy a tournamenteket játszod! Nem a Free mode ban hanem a felsőben! Remélem segítettem :)
2016. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!