Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy sorozatszá...

Miley303 kérdése:

Mit jelent az, hogy sorozatszám? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A The Sims 3 oldalára regisztráltam és küldött egy üzenet miszerint ha regisztrálok a játékommal, kapok Simpontokat és egy új várost, aminek nagyon megörültem.Fel is akartam volna regisztrálni, bár nem értettem, hogy milyen játékra gondol.És ekkor kérte a sorozatszámot, nekem viszont fogalmam sincs, hogy mit kell most csinálni.Légyszíves segítsetek!

2013. dec. 5. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy megvásárolt játékod, ahhoz tartozik egy egyedi azonosító szám. Azt kéri.
2013. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A játék dobozában van egy papír, útmutató.Az útmutatónál írja az egyik oldalán, a lap alján nagy betűvel: Sorozatszám: The Sims 3 ---- ---- ---- ---- ----

Remélem érted, ha nem írj levelet és elmagyarázom :)

2013. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült!
2013. dec. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!