Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egy nő? És egy férfi?...

Milyen egy nő? És egy férfi? Milyen jellembeli különbségek vannak férfi és nő közt?

Figyelt kérdés
Légyszi,aki úgy gondolja,h semmilyen,az nem válaszoljon:)
2009. nov. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen.Nem a nők és a férfiak között vannak jellembeli különbségek,hanem az emberek között.Van jellemes nő és férfi is,és jellemtelen nő és férfi is.

Különbség inkább érzelmi alapon van.

2009. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam,h ne írjatok ilyen válaszokat :S Na de ha neked úgy tetszik,akkor érzelmi alapon milyen különbségek vannak?
2009. nov. 22. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A nők sokkal jobban tudják kifejezni az érzelmeik, mint a férfiak.
2009. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alighanem tini vagy.Mielőtt vitatkozni akarsz,talán először nézz utána,hogy mit jelent a jellemes ember és az érzelmes ember fogalma!

Egy példa a jellemes és jellemtelen emberre: Rábízod két barátnődre egy titkodat.Az egyik nem beszél róla senkinek,a mások kifecsegi.Mindketten nők,de az egyik jellemes,a másik jellemtelen.Ugyanez előfordulhat a férfiakkal is.

2009. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-nem vagyok tini (és ha az lennék se tudom,hogy jön ide az életkorom)

2-ezt úgy értettem,hogy jellemvonásbeli=személyiségbeli különbség

2009. nov. 22. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A mai világban a férfiak elnőiesednek, a nők pedig elférfiasodnak, tehát a két nem egyre inkább közelít egymáshoz. Ez azért van így, mert a hagyományos szerepek is megváltoztak.

Ennek ellenére, ami nem változott, és kőkemény elvárás is maradt, hogy a nők a céljaikat a férfiaktól eltérő módon érhetik és érik is el többnyire. Az egyenjogúság ebben az értlemeben felemás módon működik.

2009. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Hogyan érik el a céljaikat a férfiak,és hogyan a nők?
2009. nov. 23. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!