Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok iskola kerülés miatt...

Sok iskola kerülés miatt anyum szinte utál annyira mérges rám. Csak mielőtt félre értitek nem direkt lógtam anamnézisben szenvedek de anyum nem tudja h az miatt van bővebben:?

Figyelt kérdés

Ha meg is mondanám kinevetne. Én nagyon szeretném h megbocsásson de nem tudom mit tegyek :((

Szóba se áll velem. Meg hiába igérem neki h bemegyek egyszerűen nem hisz nekem, azt hiszi hazudok


2013. dec. 6. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Anamnézisben... szenvedsz...

fail...

2013. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Noobokat mellőzzük ha lehet mert erre nincs időm
2013. dec. 6. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Jajj, ezt nem szabad szégyellni, főleg nem édesanyád előtt. Szépen mondd meg neki anamnézisben és retardációban szenvedsz, nem fog kinevetni.
2013. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az anamnézis nem betegség:

[link]

Mit akartál írni?

Meg ha megígéred, hogy bemész és nem mész be akkor tényleg hazudsz, még ha jó okod van is rá.

2013. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó anyum tudja az anamnézist hiszen 5 napig korházba voltam h kiderítsék.mi a bajom... És az anamnézist írták fel.

Csak.most anyum annyira berágott h hiába mondom neki(ahogy ismerem) nem veszi komolyan... Csak később jöttek a problémàk a sulival, majd addig nem mentem be amíg a családvédelmishez jutott az ügy. De már 1000%-osan bánom csak nem tudom hogyan tehetem jóvá. Holnap reggel megmár jön hozzánk a cs. Védelmis hogy hogyan legyen tovább... Az is lehet hogy intézetbe raknak emiatt :( ez megtörténhet? :((

2013. dec. 6. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, megtörténhet hogy majd intézetbe akarnak rakni.


Az anamnézis pedig, ahogy már a többiek írták nem egy betegség, hanem a kórelőzmény (az ami veled korábban történt, milyen betegséged volt, ilyenek) latin(-os) kifejezéssel.


Az emlékezettel kapcsolatos probléma nevét máshogy írják. Amit pedig az orvos megállapított az a diagnózis címszó alatt található a papíron, valószínűleg BNO kóddal.


Valójában miért nem mentél be? Itt arc nélkül bevallhatod nyugodtan.

Egyébként pedig ajánlom a farkast kiáltó juhász történetét újraolvasásra, abból megérted miért nem hisz neked anyukád.

2013. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy még elmondani se nagyon jó pl. Nézzük az 1. Válaszolót aki csak gúnyt űz a másikból. De am azért nem jártam be, mert egyszerűen nem merek bemenni... Mintha zavarnànak az osztàlytársak. Na meg a tanárok...
2013. dec. 6. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért nem véletlenül űzhetett gúnyt belőled, hiszen úgy használtál egy kifejezést, hogy nem ismerted a jelentését. Ráadásul hibásan - ez magával hozza, hogy szólnak vagy gúnyt űznek belőled. Ezért szokták tanácsolni, hogy az ember ne vágjon fel idegen kifejezésekkel, vagy előtte magolja be a Bakos-féle szótárat. :)


"De am azért nem jártam be, mert egyszerűen nem merek bemenni... Mintha zavarnànak az osztàlytársak. Na meg a tanárok..."


Na haza is értünk. Ez így sokkal életszerűbb, konkrétan valamiféle szociális- vagy agórafóbia szerű dolognak hangzik (mármint ha nem szimplán "iskolaundorod" van, amit nálunk a szülők párban adott pofonnal gyógyítottak annakidején). Ilyen dolgokkal az pszichiáter (esetleg a pszichológus, bár az ugye nem orvos - viszont szokott lenni a középiskolákban ilyen, ha nem is főállású de pl. heti egy napon) foglalkozik, hozzá kellene fordulnod.

Anyukádnak meg őszintén valld be hogy miért nem mész be. Meg megmondhatod a gyerekvédelmiseknek is.


De nem ám azt amit én mondtam, hanem hogy mit és hogyan érzel amikor iskolába kell menni. Ebből édesanyád és a gyerekvédelmisek is valószínűleg észreveszik, hogy nem intézetbe kell téged vinni, hanem valószínűleg orvoshoz.

És ne használj olyan kifejezéseket amiket nem ismersz, mert attól csak úgy tűnik hazudni próbálsz.


És végül: ezek a dolgok mind leküzdhetők megfelelő szakember segítségével és némi lelki erővel, esetleg átmeneti gyógyszerszedéssel.

2013. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mind 1 a szót azért használtam, mert amit a kórház után kaptam az volt rá írva, hogy "anamnézis". De mint mondtam mind1 mivel sikerült anyummal kibékülni, de méghozzá könnyebben mint hittem :)
2013. dec. 7. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, kibékültetek, ez tök jó.


És akkor ezután be fogsz szépen járni iskolába?

2013. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!