Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Veletek esett...

Szerintetek? Veletek esett már meg? (pénztárasok válaszát várom leginkább)

Figyelt kérdés
Szóval, kezdő napom volt ma a kasszában. És felváltva cseréltük egymást egy nővel, aki ott dolgozott, és dolgozik már régebb óta. Nagyon kedves nő amúgy, mindenben segített bármit kérdeztem. Amikor magamra hagyott, akkor egyedül csináltam. De... a végén 1400 Ft hiány lett, amit ki kellett fizetni. Fele-fele arányban.És szerintem tuti én szúrtam el valamit a kódokkal. Megkérdeztem ezt a nőt, be e fizessem ki, mondta, hogy nem kell, majd legközelebb, ha egyedül leszek. De tuti én rontottam el, pedig úgy éreztem megy-már ami jobban ment. :( Szóval emiatt rosszul érzem magam. Mit tegyek? Ha kirúgnak mi lesz velem? Esetleg? Annyira izgultam ma. Nem mindegyik vevő volt toleráns amúgy, ami persze egyértelmű, mert nem kötelező jó képet vágni egy béna emberhez. ( Voltam régebben pénztárban, de akkor más gépek voltak, nem ilyen, mint itt) Szerintetek mit tegyek? Az a baj, hogy nagyon könnyedén álok a melóhoz, és tudom nem helyénvaló. Mit tegyek?

2013. dec. 6. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó nekem mennyi hiányom meg többletem volt... De én normális helyen dolgoztam, egy forintot nem kellett kifizetnem. Senki nem lesz egyből profi, sőt a legjobbak is tévednek néha. Ráadásul 1400 Ft nem is olyan vészes, pláne ha hiány. Nálunk a hiány számított jobbnak, mert akkor a vásárló járt jól... És az még mindig jobb, mintha megkárosítottuk volna. Bankkártyás vagy készpénzes hiány volt?
2013. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem kérdeztem rá, és nem mondták meg:/ sztem készpénz.
2013. dec. 7. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég gáz munkahelyed van...
2013. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!