Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Teczár Szilárdot nagyon...

A Teczár Szilárdot nagyon alázza mindenki, mert be mert szólni a nöknek, de akkor a Lifetiltes csávokát miért nem ekézi senki?

Figyelt kérdés

Mert a Lifetilt blogon a lifetiltes csávo kerek perec leirja, hogy a mai nők - emancipácio ide vagy oda - továbbra is csak ugy tudják elképzelni az életüket, hogy valakitöl támaszt kapnak! Tehát önállóan nem tudnának létesülni!


Ha valakinek nem tiszta, hogy mi ez a lifetilt akkor elmondom gyorsan:


Csávóka csinált egy ilyen vállalkozást, hogy ilyen instabil husibb és elhanyagoltabb városi csajokat egy ilyen nagyon beszólogatós stilusba fitté tesz egy edzésterv keretében (meg gondolom a lefogyasztott csajokat meg is dugja utána, de ez már nem tartozik a fő témához...)


Szóval nem tudom miért alázza mindenki a Teczárt amiért meg merte szólni a nöket, hogy nekik miért nem kell belépöt fizetni egyes szorakozohelyeken, miközben a lifetiltes gyerek meg ugyanugy leirja, hogy a nök már szinte elvárják, hogy velük kivételezzenek!


2013. dec. 6. 20:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez egy béna reklám, fiam, azért sem keresek rááá!!!
2013. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ez nem reklám, ezek nagyjából közéleti dolgok.
2013. dec. 6. 20:30
 3/25 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam erről. De majd utánanézek.
2013. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

... ez a srác... érdekes, hogy ilyen 'mozgalomra' volt ideje, különben, ha értelmes lett volna, akkor nem azért harcolt volna, hogy a nők is fizessenek, hanem, hogy a pasiknak is legyen ingyenes a belépő.. én megértem a belépő dolgot, például egy koncertnél,fellépőnél hiszen igen ott fizetsz egy plusz szolgáltatást, és kollektíve mindenki megfizeti és meg is éri de egy szórakozóhely, snassz lehetőségekkel, ahol úgyis lehúznak a fogyasztás kapcsán dupla áron is és úgyis 6X haszonnal dolgoznak... szóval nevetséges

De Magyarországra tipikus, ha 'nekem' rossz, akkor mindenkinek legyen 'rossz'. - eltérő szituációra értelmezve független.

2013. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
am én meg azt nem értem, hogy az (agymosott) nők mindig sirnak, hogy őket ugyan senki se kezelje tárgyként meg iylenek, de addig nem jut el a gondolkodásuk, hogy a szorakozohelyre azért mehetnek be ingyen, hogy arról a szórakozohelyröl az terjedjen el, hogy "tele van nővel"...igy tehát tulképp a belépö árából elmennek kirakatbábunak!
2013. dec. 6. 20:40
 6/25 anonim ***** válasza:

Miért szerinted, ha fizetnek nem lesznek 'tárgyak'? - ez nem a pénzen múlik, hanem különböző emberek felfogásától, egy ilyen látszat küzdelem nem fog változtatni egyes emberek gondolkodásmódján. Ráadásul ez annyira összetett, egy ilyen szex centrikus világban nem csak a lányok a kirakatbábuk, ugyan már.. mennyi olyan helyzet van, ahol a pasit kezelik kellékként. Meg kéne már érteni, hogy a nő és a férfi is csak ember...

Meg azt is, hogy nem 500 1000 1500 vagy 2000 forinton fog múlni az általad említett kirakat dolog.

A másik meg, hogy mindenkinek meg van a lehetősége hova megy szórakozni, sok olyan szórakozófelület van, ahol senkitől nem kérnek belépőt, vagy épp mindenkitől, nem kötelező olyan helyre menni ahol nem szimpatikus a managment vagy a marketing, ez már a saját igénye szerinti döntése mindenkinek.

2013. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
ja, csak mig a nők közül nagyobb arányban vannak olyanok akiket lehet "kellékként használni", addig pasik közt ez az arány nagyon kicsi. Mert mig egy átlagos nökkel teletömött hely már jonak számit, de egy átlagos pasikkal teletömött hely meg már távolról büzlik a nök szemében.
2013. dec. 6. 20:46
 8/25 anonim ***** válasza:
És erről a nők tehetnek, h ti bármibe beletennétek a farkatokat?:D
2013. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
és arról a pasik tehetnek, hogy a nöknek csak a felső 20%-ba tartozó pasik jelentik az etalont és minde ami az alatt van csak kompromisszum?
2013. dec. 6. 20:50
 10/25 anonim ***** válasza:

Mire alapozod, hogy nagyobb arányban vannak a nők 'kelléknek' tekintés kapcsán? Van erre bárminemű tudományos kutatás, vagy statisztika... mert szerintem nem lehet alátámasztani ezt konkrét adatokkal, és amit nem lehet alátámasztani ilyen módon az nem állja meg a helyét. Nem beszélve arról, hogy te már egyáltalán nem a kérdés kapcsán reagálsz a felhozott érvekre, hanem valami sértett önreflexió kapcsán írogatsz, ami szintén tárgytalan.


Megközelítheted úgyis a kérdést, hogy mégis miért érte meg a szórakozóhelyeknek, hogy a nőknek ingyenes volt a belépő? Nyilván, mert az adott szórakozóhelyen több volt a férfi, és ha elmész bárhova és körbenézel ez szinte mindig így van. - ez ugyebár nem túl vonzó imázs egy klubnak, ezért mind a klub, mind a férfiak érdeke logikailag az lett volna, hogy több nő legyen. - ez az arány most nyilván a klub és a férfi társadalom számára ismét negatív arányban fog eltolódni. Ez most, hogy jó vagy rossz hát részemről teljesen semleges.

2013. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!