Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg, hogy nem tud többet elképzelni, miért "most nem kell senki"?

Figyelt kérdés

Azt már megbeszéltem egy hölggyel, hogy nem akar tőlem többet, de... mindig azt mondja, hogy most nem kell senki. Most karriert épitget. Mondtam neki, hogy tudom, hogy ez hazugság, ne mondjon ilyet, mondja meg csak, hogy "bocs de nem".

De mindig azt mondja, hogy most ilyen korszaka van, de máskor is azt mondta, hogy fullon van a pasikkal. Egy darabig nem lesz pasija, most igy él a világban, ha 30 évesen lesz, akkor akkor lesz.

Megőrjit a gondolat, bezzeg én pasiként ilyet mondanék, igy szarnék a világba, rögtön megkapnám a magamét... lehet, hogy lelke mélyén el sem akarja vágni ezt a dolgot?


2013. nov. 6. 15:48
 1/3 A kérdező kommentje:
+ még annyit: mondtam, nyirjuk csak ki a reményt. Válasz: nem, a remény hal meg utoljára.
2013. nov. 6. 15:49
 2/3 anonim válasza:

Nem akar megbántani. Ennyi az egész.

Csak simán nem kellesz neki.

2013. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

na az ilyen " mondtam, nyirjuk csak ki a reményt. Válasz: nem, a remény hal meg utoljára." egy mondatokon való agyalás, hülyeség,,


vannak gesztusok, másik hangjából lehet hallani, stb hogy mit gondolhat, érez, de ez így kb olyan, hogy "DE AZT MONDTÁK ÉRTESÍTENEK!! MIÉRT NEM HÍVNAK VISSZA??!"..


valoszinüleg már el is felejtette, nem kell ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani, de így depizni meg, az még annyira se vonzó, mármint érezheted magad szarul persze,, de most ettől neki nem fogsz jobban tetszeni, hogy "öljük csak meg a reményt"


akkor már inkább egyszerüen küld el azt ennyi, nem ilyen drámaian. Valoszinüleg te ebből már úgyse tudsz jól kijönni, őt úgy látszik alapból nem érdekled, és nem is fogod, csak hát igen nem akar bunkó lenni vagy valami hasonló ok. Vagy csak szeret hülyiteni, és esseeetleg legyezi a hiúságát hogy jössz utána.


Na és ez meg a másik bezzeg pasi ként én mondanám hurr durr,, eeee, ezek a duzzogós dolgok szarak, és akkor mi a franc van, ki a tökömet érdekel, ha így akarod mondani mond így, azt ennyi, ne nyafogj miatta, hogy bezzeg te megkapnád, ettől még nem fog változni a dolog


ja hát szerintem ő soha se akarta a dolgot, sajnos ez van, látod még annyit se jelentsz neki, hogy tisztességesen elmondja ogy bocs ennyi, nem kellesz, szerinted? akkor mire számítasz tőle, mit vársz?? és nem kell naívnak lenni, nem azért mondja mert igazából fülig szerelmes beléd, csak kéreti magát vagy akármi

2013. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!