Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Potter "következő...

Harry Potter "következő genráció" néhány kérdés (? )

Figyelt kérdés

Ugye Bill és Fleur összeházasodnak, a lányuk Victoire, de van rajta kívül gyerekük?

És Percy kivel házasodik össze, hogy hívják a gyerekeiket?

És George? És Luna?

Remélem érthető voltam :)


2013. dec. 7. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha a könyvekben nincs benne, akkor bizony mi sem tudhatjuk..
2013. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vannak interjúk, meg ilyesmik, ahol Rowling elmondja, csak én soha nem találom meg őket :/
2013. dec. 8. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

1, Három gyerekük születik, legidősebb lányukat, Victoire-t az epilógusban 'ismerhetjük meg' (nem személyesen, csak James beszél róla), szeptember 1-jén a King's Cross pályaudvarra Teddy Lupinnal érkezik. Másodikként szintén egy lány születik, Dominique, harmadik, és egyben legfiatalabb gyermekük pedig egy kisfiú, akit Louis-nak keresztelnek.

2, Percy feleségül veszi Audreyt (vezetéknevét nem tudjuk) akitől két lánya születik: Molly és Lucy.

3,Feleségül veszi egykori évfolyamtársát, Angelina Jonhnsont és 2002-ben születik egy gyerekük, akit George ikertestvére emlékére Fred Weasleynek neveznek. 2003-ban születik még egy gyerekük, Roxanne Weasley.

4,Luna később hozzámegy Göthe Salamander unokájához, Rolf Salamander-hez. Két fiúgyermekük születik: Lorcan és Lysander, ikrek

Sok ilyen infó fent van a Wikin :D

2013. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon szépen köszönöm!

Sok helyen kerestem már, jó hogy most leírtad.

2013. dec. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!