Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a következő...

Mi okozhatja a következő problémát? Ma kora délután még nem volt semmi gond és néhány órára rá már ez történt.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy játszanék, de mikor tölti a pályát és még mielőtt elkezdődne igazából a játék akkor fekete marad a képernyő és pár másodperc után villogni kezd a monitor gombja, mintha ki lenne kapcsolva a gép, a hang rá néhány mp-re beakad.

Kipróbáltam néhány játékot... Counter Strike: Source-nál (steam-es) egyedül nem jelentkezett a probléma (kb 5 percet próbáltam) az alábbiaknál igen:

NFS: SHIFT (steam-es)

Call of Duty 4 - Modern Warfare (tört)

Left 4 Dead 2 (steam-es)


Windows 7 Ultimate 32 bit.


2013. okt. 27. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyenge hardver.
2013. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt én tudom, hogy a maiakhoz képest gyenge de azért annyira nem, hogy ezek ne fussanak a szaggatási küszöb felett... elég sokkal felette. Főleg, hogy nem mai játékokról van szó. Meg azért én nem vagyok olyan, hogy 10 FPS-el játsszak egy játékot, mert roh@dt zavaró (számomra).


{Az kimaradt, hogy túlmelegedés nincs}

2013. okt. 27. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt ilyen gondom Ati kártyával... cserélni kellett
2013. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!