Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok jelenteni...

Narancs-virág kérdése:

Miért nem tudok jelenteni kérdést/választ?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre, hogy nincs sehol az a "stopptábla-jel", amivel jelenteni lehetne, ha probléma van egy kérdéssel?

Mi lehet ennek az oka?

Még mielött valaki belekötne, nem hinném, hogy ez le lenne tiltva, nemrég regisztrtáltam, eddig nagyrészt csak olvasgattam az oldalon. Csak most láttam egy ismerösnél, hogy nála van ilyen funkció.


2013. dec. 7. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rég regisztáltál. Ez az oka. Majd ha hól viselkedsz, idővel megkapod ezt a lehetőséget.

Komoly késztetést érzel a jelentésre?

2013. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Nem rég regisztáltál. Ez az oka. Majd ha hól viselkedsz, idővel megkapod ezt a lehetőséget. "


Köszi, ezt nem tudtam. Mennyi idö után lesz ez is aktiválva?


"Komoly késztetést érzel a jelentésre?"

Igazánból nem, csak furcsának találtam.

2013. dec. 7. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy a böngésződdel van baj? Másikkal próbáltad?
2013. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyesek nagy elánnal igyekeznek rombolni az oldalt (Nem csak ezt, mindenhol, ahol van hozzászólási lehetőség, jelen van ez.). Ma már egy email-cem beszerzése 1-2 perc. Ha valakit letiltanak, gyorsan újra tud regisztrálni. De hogy ne legyen mégsem annyira vidám az élete, az új regisztrációnál van egy fék. Pl. az első félórában csak olvasgatni tudsz. Később csak hozzászólni, de kérdést kiírni nem. Talán két nap után lehet kérdezni is.

A kérdés jelentése is korlátozott.

Ezzel persze a normálisakat is büntetik, de nics jobb módszer. A danamikus ip-cím miatt az újra és újra regisztrálókat nem lehet teljesen kizárni.

2013. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, idöközben elökerült a jel, ezek szernit most lett ez a lehetöség aktív
2013. dec. 8. 22:42
 6/6 anonim válasza:
Tévedsz. Ugyanazzal az ip címmel nem lehet újra regisztrálni. Törölni kell a cookie-kat + új router kell.
2015. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!