Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet jelenteni valakit...

Fel lehet jelenteni valakit ha este ugat a kutya? Tudom hogy hülye kérdés de választ . )

Figyelt kérdés

szerintetek fel lehet jelenteni valakit ha este ugat a kutya.?

tudom hogy hülye kérdés de választ


mert panelház van mellettünk és a kutya ugatott kicsit este és reggel meg aláírást gyűjtöttek hogy tűnjön el a kutya nálunk.

(más kutya és volt itt azt is ki utálták.


véleményetek?

szerintem nevetséges 1 feljelentés lenne. meg nem lehet ezért feljelenteni valaki ugy tudom.


2010. aug. 28. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csendháborításnak vették. nem? amúgy szerintem ha a kutya nem szokott ugatni, akkor röhejes. mivel a kutyáknak amúgy is az a dolga, hogy ugasson. :) egyébként ez csak az én verzióm. majd a többiek mondanak okosabbat.
2010. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek az emberek.

Szeretnek keresztbe tenni másnak, lesik az alkalmat, hogy mikor lehet belekötni.

Én nem tudnék ilyen lenni.

2010. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fél évig laktam panelban, és a szomszéd bácsinak volt egy spánielje, aki állandóan ugatott, de egyszer sem szóltam neki, mert tudtam, hogy a kutyán kívül nincs neki senkije. A másik szomszédjában meg üres volt a lakás, így sose volt gond.

előző voltam.

2010. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16:08 hozzászóló. én is látom.

mindenki szar mindenkire.(persze nem mindenki)

2010. aug. 28. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!