Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a BG Logistics, aki szépség...

Ez a BG Logistics, aki szépségversenyt hirdetett. Megnéztem mindenhol és nincs róla egy adat sem, csak amit facebookon ír. Hol vannak a nyereményekről a képek? Hol vannak a nevezési ajándékok? Miért változtat minden nap a szabályokon?

Figyelt kérdés
...és úgy egyáltalán miért van szavazás, ha később kénye kedve szerint változtat mindenen. Ráadásul ez egy fizetős nevezés volt, ilyenkor nem szokás változtatni a játék feltételein már SOKADSZOR. Mi erről a véleményetek?

2013. dec. 8. 13:11
 1/5 anonim válasza:
55%

Szia! Picit nekem is gyanús,h kritikát nem fogad el, az tilos...

Reklamációnak nincs helye (meg se nézi jogos-e!?)

Bárki megfogalmaz egy kritikát, vagy csak rákérdez,h miért késik a csomagja rögtön tiltják,törlik :(

Igaz mi a nevezős (pénzes) játékban nem vettünk részt arról így nyilatkozni nem tudok.

De a megosztós játékok is érdekesek.

A gyerekágy is ami karácsonyi ajándéknak volt hírdetve már csak januári kisszállítással... :(

Lehet ennyi ismerőse van,h kamu nyerteseket tud hírdetni vagy tényleg van aki nyer is??? :)

2013. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez egy átverés...nekem van egy gyanum!
2013. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia mi is játszotunk a Facebookon Augusztusban és nyertem egy csomag pelust ami a mai napig nem érkezett meg.És azt mondják a BG LOGISTICS,hogy a postán elveszett ami szerintem nem igaz,mert ez hülyeség.És azt írta,hogy 60 nap a posta kárpóttól mindenkit,de máig nem történt semmi. Össze vissza beszél szerintem zsebre dolgoznak ez a véleményem.
2013. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én már többször nyertem, s meg is kaptam!
2013. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem vagyok ismerőse Ani mamának, sem pedig rokona, s már nyertem nála, meg is kaptam! Volt már hogy rákérdeztem miért késik a pelus nyereményem, nem lettem kitiltva, mivel normálisan beszéltem vele. Biztos oka van annak ha kitilt valakit....

Én bízom benne és bízni is fogok!!! S szeretek az oldal tagja lenni. Most biztos sokan lehurrogtok majd, de tegnap is megjelent az oldalon rengeteg gyerek képe, akik megkapták az ajándékot!

2013. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!