Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. Már 9 éve...

Elzabet kérdése:

Tetszik egy fiú. Már 9 éve ismerem óvodás korom óta. Egy osztályba is kerültünk suliban. Mit tegyek? Hogy kezeljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Valakii:(Már 6. ok vagyunk. Már egymás mellé is ültettek minket 2 hónapig és annyira jó volt vele . Egyszerűen kivirultam. Elültették egy szebb lány mellé. És És osztálytárs . Annyira jó vele lenni De már nem vagyunk olyan sokat egymással, mint október november körű Mit tegyek? Hogy kezeljem ezt az egészet? én bevallanám neki az érzéseimet, de nem megy. A legjobb barátnőm exe. Aztán a másik legjobb barátnőmmel 1 hete szakított.

2013. dec. 8. 14:18
 1/2 anonim válasza:

Ennyire mennek a kapcsolatok 6.ban!

WoW!

2013. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom , hogy ilyen korban szerintem sem előnyös a járás .. Én nem is járást szeretnék. Csak nem bírom magamban tartani azt, hogy kedvelem .. Viszont ,ha azon meglepődsz , hogy 6. Megy ez , akkor nem tudom mi meg 3, 4, 5ben :DD ;)
2013. dec. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!