Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értem, hogy miért nem...

Nem értem, hogy miért nem barátkozik velem senki már ovódás korom óta szenvedek a magánytól. Sokan mondják bennem van a hiba de én próbáltam kedves is lenni meg minden . Lehet, hogy ennyire unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
hát ezt így nehéz, meg kellene hogy ismerjünk, aztán utána lehetne véleményt mondani hogy mi lehet a baj
2009. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van .. Annyi embertől kérdeztem és már évek óta keresem a választ...Biztos ijesztő a külsőm
2009. jún. 3. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
én is egyedül vagyok...valahol valakinek mindig is fontosabb volt más mint én. azt hiszem a külsőm miatt is és túl unalmas is vagyok. azt hiszem vagyunk egy páran ilyen magányos farkasok az életben
2009. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
hány éves vagy?és milyen nemű?Fővárosi,vidéki?innen indulnék ki,tesod, nagycsalád,körülmények?ha lehetne bőveben.
2009. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Mit vársz, mit írjunk erre? Ha az emberek felé ennyit mutatsz magadból,ne csodálkozz, hogy nem barátkoznak veled.Ha tényleg kíváncsi vagy, hogy hol lehet a hiba, írj valamit magadról,hobbi,érdeklődési kör, család, iskoláid, kedvenc időtöltés stb.Annyit így előre is megmondhatok, hogy nem a kinézeted az oka. A természetedben kell keresni a választ. És ami a legfontosabb,mit várnál a barátságtól.
2009. jún. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia.

Én is ugyanilyen vagyok. Már ovodás korom óta nem barátkoznak velem, ha mégis, akkor mindig jön más aki felé elfordul és megint maradok egyedül. Én is sokat töprengtem már hogy miért van ez. De én már rájöttem. Azért nincsenek barátaim, mert nem érdekel mi van az emberekkel, jó meghallgatom amit mesélnek, de valahogy nem tud izgatni, jobban elvagyok foglalva a saját kis életemmel, a saját problémáimmal és nem érdekel a más dolga! Hát ezért! Ezért nem foglalkoznak velem, JA meg a lényeg, régebben folyton csak panaszkodtam (már nem) és kinek van kedve egy állandóan panaszkodós emberrel beszélgetni!

Mióta nem panaszkodom és jobban odafigyelek a többi emberre, azóta nekem is több ismerősöm van!

Lehet veled is ez a baj, de nemtudom erre neked kell rájönnöd!

2009. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óó tényleg teljesen igazad van!! Végre valaki rendesen válaszolXDXD
2009. jún. 5. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!