Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Civilizáció jó vagy rossz?!

Civilizáció jó vagy rossz?!

Figyelt kérdés

fogalmazást kell írnom irodalom órára de nem tudom hogy mégis hogyan kezdjem el!!! :/

ha van valami jó ötletetek akkor osszátok meg velem,mert sosem voltam jó fogalmazás írásában!!

köszönöm előre is!!


2013. dec. 8. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Isten a hatodik napon megteremtette az embert, és megmondta neki, hogy hogyan éljen. Már ahogy a biblia írja. A tudomány jelenlegi állása alapján azonban sokezer évvel ezelőtt nem voltunk jobbak mint az állatok. Ugyanarról a szintről indultunk, és fejlődtünk. És velünk együtt fejlődött a civilizációnk. Egyesek szerint jobbá téve életünket, mások szerint csak bonyolultabbá...


Szabadforrású gondolataimat nyugodtan átfogalmazhatod... De szerintem ezen a vonalon indulj el.

2013. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!! :D

mi össze hasonlítottuk a jót és a rosszat írtunk néhány dolgot róluk és abból is szeretnék bele tenni csak nem tudom hogy hogy!!

ha tudsz még ebben segíteni és nem nagy kérés akkor megköszönném segítséged!!

2013. dec. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!