Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az erősebb? sasuke vagy...

Ki az erősebb? sasuke vagy itachi?

Figyelt kérdés
ha 100% os erejükkel meg tapasztalatukkal harcolnak melyik győzne? van aki aztmondja hogy itachi még mindíg legyőzné itachit miért van ez? pedig sasukénak van elternal mangekyou sharinganja,rengetegen azt állítják hogy itachi még mindíg legyőzné- de miért?

2013. dec. 8. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Itachi nemigen győzné le Itachit. :P Viccet félretéve: Sokat számít, hogy melyik Itachira gondolsz. Mert ha Sasuke az örök Mangekyou-t használja, akkor maximum csak az Edo Tensei-es Itachival harcolhatna, akkor viszont valószínűleg Itachi nyerne.
2013. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :) és ha nem élesztett hanem egészséges itachi?
2013. dec. 10. 01:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már nem. De nem tudhatjuk biztosra amíg nem harcolnak és hát szerintem nemigen fognak, mivel Itachi meghalt, Sasuke meg már tudja az igazat.
2013. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
valószínűleg Itachi győzne, mivel ő birtokolja a totsuka blade-et, mellesleg hiába tudja Sasuke egyesíteni a Susano'o-t a remete csakrájával ha nem képes sem az izanagira sem az izanamira :), ha Itachi mindent beleadna 2 perc alatt kiütné a kisöcsit. :), aki mégis azt mondaná hogy Sasuke győzne annak jusson eszébe hogy mikor az a szerencsétlen megölte a báttyát, Itachi nem is akart győzni/alíg látott/beteg volt. xDD, mondjuk lényegtelen úgyis Madara a legerősebb Uchiha
2013. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, miből gondolod, hogy nem képes rá? Itachi se nagyon gyakorolta szerintem, hisz tudjuk mivel jár a használata. Amúgy mint mondtam, nincs értelme rágódni ezen, mivel Itachi nem akarja megölni Sasukét és mivel Sasuke tudja az igazat, így ő se akarja megölni Itachit.
2013. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miért az izanamit mennyiser gyakorolhatta itachi?xd hát szerintem is... itachi szerintem ha komolyra veszi kinyírja simán... még az új pecsétes susanóval is... totsuka blade felszívja azt is..... meg alapból is tapsztaltabb.. köszi a válaszokat.. úgylátszik elég sok mindenki nincs tisztában itachival :D .. sasuke valahogy egyedül emghalt volna az első támadásnál kabuto ellen.. itachi meg 1edül is elintézte volna... és ha kabutot megszabadott volna ölni akkor izanami sem kellett volna :) ...
2013. dec. 10. 23:02
 7/10 A kérdező kommentje:
pl ha egy az egyben megy kabuto.. napfényben nem barlangban, és nincs edo tenseies korlát itachinak hogy nem ölnheti meg.. akkor őt is elintézi kicsit...xd
2013. dec. 10. 23:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez elég érdekes. A kérdésedből azt vettem ki, hogy te erősebbnek tartod Sasukét mint Itachit, de a későbbi válaszaidból meg azt, hogy Itachi erősebb, de ezzel sokan nincsenek tisztában. Hirtelen más pártjára álltál. Ezt hívják köpönyegforgatásnak. XD Nem beszélve arról, hogy a végén már eltértél a témától és Kabutohoz hasonlítgattad őket.
2013. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak az igazad szeretném tudni :) ..
2013. dec. 11. 16:18
 10/10 anonim válasza:
Szerintem Itachi az erősebb mert még haldokolva se birt vele Sasuke.
2016. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!