Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helo. Éedeklődnék, hogy...

Sixty0320 kérdése:

Helo. Éedeklődnék, hogy működik a honvédséghez való bekerülés. Tudna ebben valaki nekem segíteni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, autóvillamossági szerelő a szakmám. Ebben is dolgozom. A fizikumom is meglenne hozzá. Milyen feltételek vannak a bejutáshoz? Lehetne valamire vinni a szakmámmal a katonaságnál?

2013. dec. 8. 22:00
 1/2 jucsucsu válasza:
Én is próbálkoztam kb 4 éve. Sajna nem sikerült állítólagos gerincferdülés miatt, ami persze sorkatonai szolgálatnál nem volt gond. Akkor a legközelebbi hadkiegészítő parancsnokságon kellett jelentkezni. Ott mindent részletesen elmondtak. Volt pszichológiai teszt, nagyon alapos orvosi vizsgálat és erőnléti felmérés. Meg voltak adva, hogy mennyi fekvőtámasz, felülés, húzódzkodást kell 2percen belül minimum. Meg volt 12perces futás.
2013. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cl28 válasza:

[link]


A toborzó irodán érdemes kezdeni, ezzel a szakmával bátran érdeklődhetsz az altiszti (őrmester) beosztások iránt, de az elhúzodó folyamat....

2013. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!