Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bulizni megyek, de nem tudok...

Bulizni megyek, de nem tudok táncolni, meg gátlásos vagyok, de nem akarok ott annyi ember előtt (pláne nem a kiszemelt előtt) beégni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem és elhívott a haverjával bulizni, de nem tudok táncolni. Nem szoktam diszkóba járni, mert nem vagyok egy nagy partyarc. Tök égő lesz ott állni, mert nem tudok táncolni. Nem akarok beégni annyi ember előtt. Előtte meg pláne nem, olyan kiábrándító lenne. Honnan tudnék megtanulni lazábbnak lenni, nem szégyellni, milyen béna vagyok a táncparketten és pár lépést "megtanulni"? Nem akarok a középpontba kerülni, csak én is tudjak kicsit lazább lenni és táncolgatni. Lehet rossz a kategória, de csak most regisztráltam ide, ezért nem nagyon tudom, hova illett volna. Várom a válaszokat.

19/L


2009. nov. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szívesen javaslok ilyet, de 3-4 kupica vodka és máris benne lesz a bugi a lábadban. Csiccsenj be kicsit, az nem fog ártani. Másképp nem fog menni, ha nem tudsz ilyen helyen ellazulni. Azért halálrészeg ne legyél, mert az már tényleg ciki. Utána meg mehet a kólaivászat. Én mindig addig szoktam inni, amíg nem érzem h zsibbad kicsit a szám (: Nyah sok szerencsét Pussz :D


24F

2009. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
szerintem a 2 kupica is bőőven elég lesz :)egyébként egyet kell, hogy értek az előttem szólóval.
2009. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nézd ahogy a többiek csinálják és akkor utánozd menni fog :D
2009. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hogy áll a hajad?

IGYÁL!

2009. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Netán tükör előtt láss neki a mozgásszobrászatnak. Mire a röhögőgörcs alábbhagy, már egész emészthető lesz.
2009. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi...

Inni nem szoktam, így az kiesett.

2009. dec. 5. 15:50
 7/7 anonim válasza:
Nem vagyok egy alkoholista, de bevallom őszintén, hogy bulizásaim hajnalán én is gátlásos voltam, és egy kis itóka segített, most meg már nélküle is fellazulok, mert hozzászoktam ahhoz, hogy ha megy a zene, akkor mozog a testem. Gyakorláshoz felszabadító pia kell. De nem sok!!! Csak épphogy fellazulj, különben tényleg beégsz.
2012. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!