Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy viszonyultok a halál...

Ti hogy viszonyultok a halál gondolatához?

Figyelt kérdés

Eddig nem érdekelt mi lesz halál után.. önpusztító életét éltem (pia,cigi, pasikat is gyakran válogattam, hajnalban értem mindig haza) szóval egyik nap teljesen másnapos mentem be suliba és wcbe szépen össze is estem.. azt mondta doki 1órát voltam úgy ott ..

Utána jöttem rá hogy ez így nem jó.. hogyha úgy estem volna fejem is betörhetett volna azt annyi :(, azóta normális vagyok viszont rettenetesén halál félelem van. Sötétbe se merek megmaradni, vagy 0. órára gyalogolni sötétben.. Ti nem féltek haláltól? :s



2013. dec. 9. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtam privit a kérdéseddel kapcsolatban.
2013. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok értelme félni,hiszen születésünk pillanatától fogva halálra vagyunk itélve. Ha menni kell hát menni kell.

Nem tudom mi van odaát de az élettől sokkal rosszabb nem lehet.

2013. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem a vallásom szerint, van a halál utáni élet. Egy másik létszinten, ezt most hosszú lenne kifejteni.

Élem az életem, elfogadom a halált. Ha meg is halok valamikor, akkor sem fogok félni, mert legalább találkozok a családommal.

Addig pedig élem az életem úgy, hogy, hogy odafenntről a párom azt lássa, boldog vagyok. Ilyen egyszerű, nem nagy kaland.


28/f

2018. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!