Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem tud jó Puska...

Valaki nem tud jó Puska módszert, olyat amit nem nagyon vesz észre a tanár?

Figyelt kérdés
sok dologgal próbálkoztam már pl. tolltartóba papír meg ilyenek de nem jött össze:)

#iskola #puska:)
2013. dec. 10. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a szakadt farmeromnál szoktam elrejteni es huzogatni.

Vagy irj cetliket, tedd be a füzeted elso oldalara, a fuzetedet tedd be a padba, es ott kihuzogatod.

Vagy mondjuk hosszujut veszel fel es oda rejted a cetliket.

Puskatoll is van.

De ha semelyik se jo szerintem tanuld meg az anyagot:D

2013. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Tanulj, ne puskázz!


Ezt kifejtettem egy másik kérdésnél, a válaszomat bemásolom ide:


"A kérdezőnek meg mondom, hogy: NE PUSKÁZZON!!!!!!

Mivel szerintem a világ legundorítóbb dolog, amit tanórán diák elkövethet. Teljesen illegális! Így könnyű szerezni a jó jegyeket, ha valaki puskázik. Miközben van aki halálra tanulja magát, s még sem jön össze neki, s ilyenkor ő érzi rosszul magát, miközben aki 5-öst szerzett, az puskázott. Így könnyű villogni, hogy ő milyen baromi jó tanuló, miközben nem. Baromi undorító puskázó. Plusz fekete pont, ha a becsületesen készülő 4-es tanulót nézi le. Ezzel az erővel bárki puskázhatna és akkor Magyarországon az összes diák kitűnő lenne az elméleti tantárgyakból. Mellesleg, mi lesz, ha jön az érettségi??? Írásbelin, főleg szóbelin szinte azonnal észreveszik, és lehet menni, csókolom és lehet sírni az utcán utcaseprőként, érettségi nélkül. (Mivel még érettségivel sem könnyű a későbbiekben munkát találni.) Most senki se vegye figyelembe az "Éretlenek" című filmet, mert az csak egy film, ami köztudottan előre megvan rendezve.

A legjobb, amit lehet tenni: Felkészülsz becsületesen, s ha 4-re, vagy annál rosszabbra sikerül, akkor tudod, hogy te mindent megtettél, puskázni sem puskáztál, s ráadásul a lelkiismereted és (a tanárok szemében) a becsületed is tiszta. Tehát ne puskázz és tanulj rendesen. Én tudom mit mondok.

8. osztályos vagyok, és 6 osztályos gimnáziumba járok. Az osztályban van néhány gyerek, aki sokszor puskázik (telefonnal lefotózza a füzetét, s órán dolgozat közben a pad alatt nézi; vagy cetliket vagdos apró írással, eldugdossa őket, s a dolgozat közben nézi meg úgy csinálva, mintha más, legális dolgot tenne, stb.), s rájuk ilyenkor én mindig rossz szemmel nézek, főleg úgy hogy én becsületesen tanulok a dolgozatra, alkalmasint több órát. Ők meg letudják 1/2 meg 1 órákkal, s puskát gyártanak. Hasonló a véleményem a leckekunyerálókról (plusz pont, ha ráadásul még hétvége is volt közben), akik a szünetben másolják le a másik háziját (én sose szoktam odaadni, mert talán nem a közösségi oldalakon kéne lógni, hanem leckét írni), én addig nem fekszem le, amíg nincs kész az összes leckém és nem tudok mindent másnapra (volt már olyan idén május végén, hogy 0:30-kor feküdtem le, s 5:50-kor keltem) és nem érdekelt, hogy fáradt voltam, de legalább becsületes maradtam, s vagyok mindmáig. Lehet, hogy tavaly év végén 4,33 volt az átlagom, de azt legalább becsületesen értem el, s ilyen téren büszke vagyok az eredményemre, mert inkább becsületesen 4,33, mint csalással 4,6-5 (Tisztelet a kivételnek!)


Röviden: ne puskázz, s így nincs meg az a kockázat, hogy lebuksz és elveszted a becsületed a tanárok szemében, ráadásul a te lelkiismereted is tiszta marad.

Jó tanulást! :)"


Ezt írtam egy másik kérdésnél, s ide is jó lesz! Olvasd végig és ne puskázz, hanem tanulj, így tiszta lesz a lelkiismereted! :)

Sok sikert, kellemes tanulást és jó puskamentes iskolaéveket! :)

14/f

2013. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!