Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan puskázási módszert...

Van olyan puskázási módszert amit tutira nemfog észrevenni a tanár?

Figyelt kérdés
Sok puskázási módszert szeretnék!jah és a kommentemben majd még kérdezek csak nem ezzel kapcsolatosan
2010. jún. 1. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Tuti módszer, rejtsd az agyadba. Soha nem tudja meg hogy csináltad.
2010. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy? Mondjuk hogyha lány, akkor szoknya, alá beragasztod, majd felhajtod, ha megy a tanár meg visszahajtod.

Én mindig úgy puskáztam, hogy a lábamra ragasztottam (belülről persze a lábfejem felé), és a térdemre raktam azt a lábam, amin a puska volt, majd felhajtottam, ha meg jött a tanár lehúztam a gatya szárát, és semmi nem látszott.

2010. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha melegebb idő van, a combomra írok, és rövidnaci. Ha hüvibb, akkor hosszú ingruha, harisnya,vagy szoknya. De én az időzítés híve vagyok, egyszerű papírcetlikkel is jártam már jól, sőt, a táskámból is vettem elő jegyzetet, de ezeket nem ajánlom. Becsületemre váljék, egy évben egyszer puskázok. :D Sokkal jobban szeretem és nyugisabb, ha tudom az anyagot. :)
2010. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs, legfeljebb csak nem szól, hogy észrevette :)
2010. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!