Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy környezetvédelmi szervezet...

Egy környezetvédelmi szervezet szeretnék csatlakozni, hogyan lehet?

Figyelt kérdés
másodéves vegyészmérnök hallgató vagyok, és szeretnék egy alapítvány vagy szervezet tagja lenni, de miként és hogyan tudom ezt megtenni? köszi!

2013. dec. 10. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel még hallgató vagy, ezért első körben egy hallgatói szervezetet javasolnék. Itt tudod a legkönnyebben kamatoztatni a tehetségedet, új ötleteket és irányvonalakat belevinni a munkába, és saját projekteket menedzselni, veled egykorúaktól tanulni, stb. Ha BME-s vagy, akkor ajánlom a BME Egyetemi Zöld Kört (aminek egyébként az alelnöke vagyok :) ), de szinte minden nagyobb egyetemen van hozzánk hasonló aktív csapat.

Ha nem egyetemi berkeken belül szeretnél ilyesmivel foglalkozni, akkor is rengeteg lehetőséged van, elsősorban annak a függvényében, hogy mivel szeretnél foglalkozni. Budapesten az első javaslatom a Humusz lenne, a barátnőm évek óta jókat mesél róluk.

2013. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom szeped valaszod, de sajnos nem BME-s vagyok, illetve nem is pesti, hanem Debrecenben tanulok. Utana nezek majd mindenkeppen, milyen hallgatoi szervezetek vannak a de-n. :)
2013. dec. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!