Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen titkos szolgálati...

Milyen titkos szolgálati szervezetek léteznek?

Figyelt kérdés

Unolom űzés céljából elkezdtem keresni milyen titkos szolgálati szervezetek léteznek vagy nem is tudom pontosan mik ezek.

Amiket találtam:

-FBI

-CIA

-NSA

-NKVD

-KGB

-GCHQ

-KBH

-KNBSZ

-AH

-NBSZ

-MI6 (pontosan nem értettem mi a különbség a MI5 között meg van nem tudom hány része)


Remélem tudtok még mondani....



2013. okt. 31. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Most így 3/4 12 magasságában csak a Mossad jut az eszembe. Egyébként azok közül am
2013. okt. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(bocsánat félrenyomtam)

Tehát azok közül amiket irtál, nem mindet ismerem, de én úgy tudom hogy az FBI nem titkosszolgálat. Az amerikai titkosszolgálat a CIA. Ha viszont ilyen fegyveres szervezeteket keresel, akkor ott van még az NCIS (Naval Criminal Investigative Service), BATF (Bureau of Alcohol, Tobacco, Firearms and Explosives) ismertebb nevén csak ATF, CSI (Crime Scene Investigation).

2013. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi ilyenekre gondoltam amik így magasabb (hogy is mondjam) rangot töltenek be mint a rendőrség:)
2013. nov. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!