Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van e rá lehetőségem az...

Van e rá lehetőségem az ügyvédi költséget is ráterheltetni? Ha igen, akkor milyen módon?

Figyelt kérdés
Nem rég zárult le egy gyerektartás csökkentéses perem,ahol a felperes veszített.Így fizetnie kell a tárgyalás költségeit,de szeretném az ügyvédem költségét is kifizettetni vele,mert nem én akartam pereskedni!
2013. dec. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem te akartál pereskedni, az ügyvédet te fogadtad fel. Ha nem tetted volna, kirendelnek egyet ingyen.
2013. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a vesztes a nyertes MINDEN költségét köteles megtéríteni. De miért nem az ügyvédedet kérdezed meg? Ő biztosan tudja, a gyakorin meg mindenki azt ír, amit akar.
2013. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ügyvédem a tárgyalás végkimenetelét közölte velem,mert nekem személyesen most nem kellett megjelennem.Utólag gondolkoztam el azon,hogy a felperesnek nem csak a perköltséget kellene megfizetnie,hanem az ügyvédre költött költségemet is.Utólag erre van mód?
2013. dec. 11. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebbe azért belegondoltál? Feljelented Gyurcsit, ő felbérel egy ügyvédet napi fél millióért, mert megteheti. A végén megnyeri a pert, te meg kifizetheted a perköltséget (eddig OK) és a 25 milliót ami az ügyvéd jussa.


Logikus...

2013. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!