Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kőszívű ember fiaiban kéne...

Rekuci0829 kérdése:

A kőszívű ember fiaiban kéne a segítség! Hatvan perc:3. Milyen parancsokat tartalmazott a végrendelet Ödön, Richárd, Jenő és Marie számára?

Figyelt kérdés

6. Hol játszódik, mi a helyszín neve?

Tallérossy zebulon :1. Milyen szándékai vannak Ridegvárinak Lánghy Bertalannal?A két jó barát: 6. Mikor érkezett meg a távirat, mit tartalmazott, ki írta? 7. Leonin megpróbálta rávenni Ödönt a maradásra. Mit mondott neki? 8. Imsik - mit jelent ez a szó? Mi lett a sorsa? 9. Mi mindenre volt szükségük az utazáshoz? 1O. Honnan indultak Ödönék és hány nagy akadályon mentek keresztül? 11. Mit nevezünk buránának? 12. Mit jelent a hidriota kifejezés? 13. Hogyan találta meg a folyó jege alatt a léket Leonin? 14. Mennyi pénzt kínált fel Leonin annak, aki sürgősen orvost tud hívni?


2013. dec. 11. 18:19
 1/3 Boti2000 válasza:
Szerintem a te neved Stippinger Réka, Soproni vagy, a Deák Téri Általános iskolába jársz, azon belül a 7.a-ba. Ha ez így van akkor osztálytársak vagyunk...Azt tanácsolom h olvasd el azt a retek könyvet, 60-valahány oldal ez az első rész, egy nap alatt el lehet olvasni, és minden válasz benne van... ezt úgy hívják: LUSTASÁG
2013. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
van egy jó ötletem neked hallgazsd meg hangoskönyvbe ha nem akarod megcsinálni
2013. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 13-ast asszem tudom: lemerült a folyó aljára és kiengedett egy kis levegőt és a buborékok mutatták neki az utat
2014. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!