Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívogat egy ismeretlen. Mi ez?

Hívogat egy ismeretlen. Mi ez?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy havi egyszer,van olyan hogy hetente felhív egy ismeretlen szám és valami fura hangot ad ki(de szerintem valami gép játssza be a hangot mert ugyanaz a hang ismétlődik.Sokáig szoktam tartani de nem szokta letenni(múltkor 45percig tartottam) és nem is veszi le a pénzt a telefonomról.Valakit nem szokott még hívogatni?Honnan tudta meg a számom?Miért jó az neki hogy én tartom 40-50 percig ő pedig ugyan azt a hangot ismétli?

2013. dec. 12. 21:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Milyen jellegű hangot hallat?
2013. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát passz. De biztos hogy ez egy személy? Szerintem a 45 perces hívás után biztos nem zaklatna többet, ha csak nem milliomos.
2013. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy haverod szórakozik, de lehet az is, hogy csak egy random idióta:D Nem kell neki sok figyelmet szentelni:DD
2013. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és lehet,hogy nem is téged akar hívni:D Rajtam pl évekig kerestek valami Magdikát:D:D:D:DXDD
2013. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
valakinek a modeme a te számodat is tárcsázza amikor ő felmegy a netre
2013. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 abacus66666 válasza:
Ezt úgy hívják, hogy Telefonbetyár.
2013. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!