Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek draga dolog maga...

Szerintetek draga dolog maga a horgászat?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, nem rég kezdtem el ezt a hobbit, nagyon tetszik viszont egy kicsit költséges. Vettem egy feeder botot médium heavyt meg orsót ami kell! Csak az a gondom hogy ha azt vesszük hogy 2000-3000 ft egy napi jegy. .hát nem olcsó annyira! Na és ha mindennap mennék hétfőtől vasárnapig? :) az már nagyon sok! Segítsetek hogyooldjam meg?!

2013. dec. 13. 10:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert gondolom azért aki horgászik és szereti csinálni, nem 7napbol 7szer megy horgászni. Persze így költséges a dolog! Talán azért nem tudom hogy jó volt e bele fognom ebbe az egészbe mert eddig kb. 2szer voltam horgászni! Egyébként Csömörre járok horgászni mert ott is lakom. Viszont a tó elég gyér, alig lehet fogni ráadásul 2800ft a napi jegy:/
2013. dec. 13. 13:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy drága... az elején emg pláne ha megkell venni a botot, orsót meg mindent... De ha azokból normálisat vették akkor azokat csak 1x kell megvenni és kiszolgál 10 évig akár... A fenntartás is drága persze a csalik meg stb... Napijegyet nem javaslom.... Vegyél akkor egy éves engedélyt, azzal minden nap lemehetsz és jobban is jársz vele... Ha az adott tavon olyat nem lehet, akkor keress egy másikat.
2013. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze ahhoz le kell tenned a horgász engedélyt (horgász vizsgát) az egyesületnél.
2013. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A felszerelést csak egyszer kell megvenni.. akkor azért már költségesebb, ha többféle módszerrel akarsz horgászni.

Én tavon nem szoktam horgászni, mindig a Dunára járok. Lényeg, hogy kell találni egy jó helyet ahol lehet fogni szépen. Szerintem a horgászmódszerek közül a pergetés a leg költségesebb! Ezt tapasztalatból mondom. Valamivel több mint egy éve pergetek, előtte fenekezés, úszózás stb. Gyerekkorom óta horgászgatok, most 37 vagyok, de soha annyi pénzt nem öltem horgászatba, mint ez alatt az egy év alatt a pergetésbe!

2013. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem! Én igazából nem akarom olyan nagy dobra verni,és nem akarok sporthorgász se lenni,csak egy egyszerű hobbiként akarom űzni.Most jelenleg nekem egy medium heavy feeder botom van,én szeretem jó horgászni vele,szeretnék majd valamikor egy bojlisat is,de csak fenekezésre.Egyébként én a Csömöri tóra járok horgászni,mert ott is lakom,viszont eléggé rossz tó! Alig telepítenek,ráadásul 4,5hektár a tó,tehát nem valami nagy,és 2800.-ft a napijegy,amit sokallok eléggé,de hát mivel nincs autóm egyenlőre addig marad ez a tó! Meg hát ugye ha azt nézem nem mindennap megyek horgászni,heti 1-2 alkalmat meg ki bírok valahogy.
2013. dec. 15. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, úgy két éve horgászok, eddig nem sok pénzembe fájt. Nálunk egy napijegy 2500ft, éves ifjúsági engedély 16000, felnőtt 32000. Horgászvizsga 1000 ft volt. Eddig 100000 ft-m se ment rá. Szerintem megérte kiváltanom az ifjúságit, mert nyáron majdnem minden nap kint volzam, szinte ott laktam, és ezen a tavon fogtam életem pontyjait
2014. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!