Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolog az, hogy az...

Milyen dolog az, hogy az óvodánkban mikuláskor nem lehet bemenni fényképezni mert zárt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom; milyen dolog?

Szerintem normális...

2013. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Zártkörű buli! Belépés csak V.I.P. tagoknak!

Talán azért, mert elvonnátok a figyelmet az ajándékozásról, gondolj már bele, kisgyerekekről van szó!

2013. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak minden második gyerek anyukája menne be, akkor is zsúfolva lennének a folyosók/csoportszobák fényképezőgépes szülőkkel. Teljesen normális, hogy nem mehetnek be a szülők.
2013. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, ez nem "közös" ünnep, nincs rá feltétel, hogy bemenjetek, meg idő, mert nem úgy van szervezve, hogy szülős buli.

A mi ovinkban sem volt így, lányom ovijában sem.A farsang, anyák napja, az más volt, akkor mehetett szülő is.Ja meg karácsonyi ünnepégre is mehetett, aki akart!Mikuláskor ki volt rakva mindenkinek egy csomag, aztán csá...

2013. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!

Nem is lenne baj,ha legalább fényképet csinálnának,de még azt sem! Sőt minden ünnepség zárt kivéve az Anyák napja!

Még a gyereknap is zárt!! Így lemaradunk mindenről!

Én az a szülő vagyok aki szeretne ott lenni vele és látni milyen boldog és megörökíteni a pillanatot! Ja és elmentek Színházba és még oda sem lehetett velük menni mert állítólag ,,nincs hely,, amit nehezen hiszek el,mert annyi lenne,hogy az ölembe veszem! Egyszerűen semmin nem lehet ott lenni Felháborítóóó!!!

2013. dec. 10. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi felháborító nincs.

Otthon annyi képet csinálsz a gyerekről, amennyit akarsz.

Nem hiszem, hogy ezeken a "bulikon" valami annyira különös dolog történne...

2013. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!