Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz, ha 17 éves lány...

Az gáz, ha 17 éves lány vagyok és imádok játszani?

Figyelt kérdés
Pl. Devil May Cry, God of War, Need for Speed, Tekken...
2013. dec. 13. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Egy ork ***** válasza:
Ne másnak felelj meg, azt csinálj amit akarsz, ha most ez "gáz", akkor nem kell említeni, és ennyi. Nagyon sok fiú olyan lányt akar, aki szeret játszani. (de csak ha néz is ki valahogy...)
2013. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 abacus66666 válasza:
Dotázni szeretsz? Ha igen, gyere velem játszani!
2013. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt nem igazán :)
2013. dec. 13. 22:39
 6/8 anonim válasza:

Gyerekként én is nagyon szerettem játszani. Az az érdekes, hogy felnőttként megpróbáltam újra, és már nem tudtam igazán élvezni. Szerintem, 17 évesen egyáltalán nem gáz, de az viszont gáz lenne, ha emiatt az időveszteség miatt nem gondolkodnál arról, hogy mi leszel, ha nagy leszel.


Amúgy szerintem különböző játékok különböző életkorúaknak valók: a sportjátékok, a sakk és a póker például a felnőttek számára is élvezhető, míg egy real-time strategy vagy egy autóverseny valószínűleg nem.

2013. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha felnőttként már nem tudsz játszani. Én 40 évesen még mindig baromira tudok élvezni akár egy RPG-t, akár egy autóversenyt. Ha már elfelejtesz játszani, régen rossz.
2013. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Turn-based strategy még mindig érdekel, és képességfejlesztő, illetve logikai játékok is.
2013. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!