Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen laptop hátizsákot...

Milyen laptop hátizsákot érdemes venni?

Figyelt kérdés

(Lehet, hogy nem ide kéne írnom, de máshova szerintem nem passzol be.)

Szóval nemrég ellopták a hátizsákom, és szeretnék venni egy klassz és strapabíró, új laptop hátizsákot. A lényeg, hogy 17" laptop beleférjen kényelmesen, meg még egy rakás cucc. (Könyvek, ruhák, pia, kaja) tehát amit egy egyetemista akár 2-3 napos útra is magával tud vinni és elfér benne. Vízállóság, stílus, elegáns szabás, ezek is jól jönnének.

Valakinek van ilyesmiben tapasztalata? Ajánlották pl. a Northface-t, olyanom még nem volt. Az ellopott hátizsákom Eastpak volt, jól bírta, de nagyobb kéne. Volt már Heavy Tools-om is, de abba csak 15"-os laptop fér bele, a 17"-os egyáltalán nem.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. dec. 13. 18:29
 1/2 anonim válasza:
2.3 napi élelem víz ?minimum 30 literes zsák kell hozzá ilyesmit lapos zsebbel nem kombinál egy gyártó sem.A háti vagy az oldalon viselhető esetleg kézben cipelős modell arra való hogy elvidd A-ból B-be.Nem napokra élelemmel,vízzel cipeld baromságokat beszélsz egyetemistához mérten
2013. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Köszönöm a válaszodat, bár tapasztalataimmal ellentétes, amit mondasz. Lehet, hogy nem írtam körül rendesen a funkciókat. Ha elmegyek egy konferenciára, egy Erasmus táborba, egy több napos eseményre, stb, akkor több mindent magammal viszek. Ezek:

- Laptop és tartozékok

- Telefon töltők, mp3 töltő, fülhallgató

- Három napi ruha

- Egy üveg bor, pár doboz sör

- Egy-két szakmás könyv (esetleg) és jegyzetfüzet

- Szendvics, péksütemény.

Tehát nem a vadonba kell. Ez, amit leírtam, csak a max pakolás. Általában csak laptop, könyv, szendvics és egy ásványvíz van nálam. Erre a célra a Heacy Tools táska tökéletesen megfelelt, ez mind belefért, de kellene egy, ami még nagyobb. Amikro a Heavy Tools (közepes) méretű táskámat vettem, akkor azt mondták, szokott lenni nagyobb is, aminek van laptop tartója, csak kifogyott.

Ó, igen, szempont, mennyire biztonságos a laptop tartó? Mennyire szigetelt és párnázott?

Egyébként, köszönöm a dícséretet a kérdésem minőségére, kedves Válaszoló, igyekszem, azonban mivel nem válaszoltad meg a kérdésem, csak kioktattál, megkérnélek, hogy ha nincs hasznos válaszod, akkor nem kell fáradni a válaszolással.

2013. dec. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!